Новини з 1996 року

Тарифи на газ "душать" мешканців села в Кременчуцькому районі — люди перекривали трасу М-22

Валерія Макряшина 15 січня 2021 15:50 567 0

Не тільки в Полтаві, Кобеляках та Кременчуці відбулися акції протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги.

15 січня в Підгорівці, що в Козельщинській територіальній громаді Кременчуцького району, зібралися жителі сіл, розташованих вздовж автошляху міжнародного значення М-22 Полтава — Олександрія, щоб також висловити своє обурення занадто високими тарифами. 

 

Читайте також: На Полтавщині сьогодні мітинги за газ, за тарифи й за відставку голів облради, ОДА та уряду. Фото

 

 

На акцію зібралися десятки селян, які протягом години з гаслами рухалися пішохідним переходом, перекривши трасу.

"Сьогодні ми, жителі Новогалещинської громади, організували мирну акцію проти тарифного генодиду над українським народом. Ніхто не збирається тут на добу, дві, три робити затори. Ми приєдналися до всеукраїнської акції протестів, щоб нас почули, щоб бачили, що й села піднімаються, що ми не збираємося мовчати. Особливо тут, на Полтавщині, де є свій газ, а з нами вчиняють ось так, як нині", - розповіла активістка, мешканка Новогалещинської територіальної громади Оксана Бороздун.

На місце події прибули також Козельщинський селищний голова Олександр Троцький та його заступник Анатолій Срібний.  

"Людям нікуди діватися, з нас знущаються. І те, що сьогодні відбувається, призведе до знищення всього українського народу. Адже, скажімо, пенсіонер при таких розцінках спроможний тільки заплатити за газ і місяць пити воду. І плюс до того, відбудеться повний занепад усіх громад України. Бо ми не зможемо платити за дитячі садки, за школи, заклади медицини по десять гривень і більше за куб газу. Це буде просто нереально", - зазначив Троцький, дивлячись на те, що відбувається на автошляху.

Люди кричали, що їх чаша терпіння повна і точка кипіння назріла і якщо тут буде багато поліції і почнеться протистояння, то це виллється в наслідки 2013-2014 років.

До речі, на місці проведення акції, задля забезпечення публічного порядку і з метою недопущення різного роду правопорушень, чергували працівники поліції.

Зазначимо, що за кількасот метрів від місця події, біля повороту на Козельщину, стояв наряд дорожно-патрульної служби.

Поліціянти спрямовували транспортний потік, що рухався з Полтави у бік Козельщини та Василівки, щоб автомобілі могли об’їхати місце перекриття траси обхідними шляхами.