Новини з 1996 року

Тамара Мельник: «Мій чоловік уже цілий рік сидить за ґратами невинно»

Bylyna 23 липня 2015 16:04 857 0

Сьогодні в Кобеляцькому райсуді свідчила Тамара Мельник, дружина директора телекомпанії «Візит». Вона заявила, що її чоловік не має ніякого стосунку до резонансних убивств мера Кременчука та судді.

Олександр Мельник був шокований убивством міського голови Кременчука Олега Бабаєва, розповіла на суді дружина директора приватної телекомпанії «Візит». Про вбивство він дізнався від Віктора Литвинюка, заступника начальника міської міліції, коли той зателефонував директору «Візиту». Також телефонували інші друзі. Й убивство судді Олександра Лободенка, й мера Кременчука Олега Бабаєва викликало співчуття рідним загиблих. Тому що всі нападки з боку мера Олександр Мельник сприймав із гумором. Насправді телекомпанія «Візит» не ставила собі за мету критикувати діяльність мера. Журналісти просто показували правду про те, що відбувається в місті, заявила Тамара Мельник.

Вона також розповіла, що їй довелося пережити, коли люди в балаклавах вдерлися до її будинку, аби арештувати чоловіка. Їх було багато й вони штурляли чоловіка й кричали йому: «Ти вбив мера». Збиралися також арештувати молодшого сина, але жінка не дозволяла це зробити. Люди в балаклавах поводилися дуже грубо, всіляко обзивали її. Потім разом із сином її зачинили на кухні. Приблизно через годину чоловіка повезли до міліції.

Тамара Мельник нагадала, що не лише вона стала жертвою грубої поведінки людей у балаклавах. Спочатку вони взагалі вдерлися до сусідки й там також чинили беззаконня. Зараз за цим фактом порушене кримінальне провадження.

Дружина Олександра Мельника заявила, що після обшуку з дому зникли не лише гроші, а й коштовності,  навіть ті монети чужих країн, які родина залишала для колекції як згадку про країни, де побувала. Окрім іншого, зникла також мисливська рушниця 19 століття.

Тамара Мельник пригадала, що приблизно через місяць після арешту вона виявила в домі чужі старі черевики в тому місці, де зберігається взуття Олександра Мельника. Жінка припустила, що хтось із тих 20 осіб у балаклавах під час обшуку просто поміняв свої старі черевики на взуття О.Мельника. Також горе-правоохоронці вчинили «бенкет» під час обшуку яхт-клубу «Посейдон». «Думаю, вони напилися й наїлися», - сказала свідок про той обшук.

Тамара Мельник переконана: її чоловік не винний. Але якщо й були у слідства до нього питання, то достатньо було б його запросити до міліції. Він би й сам прийшов, без застосування сили. Жінка розповіла, що їй зараз морально важко. Але колектив телекомпанії «Візит» підтримує її родину, ніхто не вірить у причетність Олександра Мельника до вбивств.

На думку Тамари Мельник, арешт її чоловіка пов’язаний з намірами відібрати у родини приватну телекомпанію у рейдерський спосіб. Як тільки Олександра Мельника затримали – відразу з’явилася скарга від комунальної ТРК з проханням забрати «Візит» у комунальну власність. На думку Тамари Мельник, такі вперті спроби відібрати приватну телекомпанію пов’язані з тим, що комунальна не має ліцензій на мовлення.

Олександр Лободенко арештував 32 копійки «Візиту»

Щодо вбивства судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка, то, за словами свідка, у родини Мельників не було жодних мотивів його убивати. Коли він наклав арешт на майно, на рахунку «Візиту» було… 32 копійки коштів. Окрім того, майно телекомпанії давно перебуває в заставі у банку, де Мельники брали кредит.

Значно більшого удару завдало родині Мельників рішення судді Автозаводського суду Кременчука Олени Предоляк забрати у них телекомпанію на користь КТРК. Тоді, за словами Т.Мельник, у її чоловіка був інфаркт.

 

Юлія Билина

Теги: 690

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись