Новини з 1996 року

Там де ми...Кременчужани люблять своє місто? Обговорення

Ксенія Омельченко 21 вересня 2016 09:23 863 0

«Підслухано Кременчук» знов відзначилося цікавим обговоренням. На цей раз пожвавлення у коментарях викликав запис Анни Цеберман (див. фото).

Валентин Старостенко написав, що якщо для відпочинку ще можливо, то враховуючи навчання у ВУЗі та роботу, категорично ні.  «Автор посту ще дитина, і не розуміє на даний момент реалій міста. Ну нічого, з часом зрозуміє», - пише Валентин, зібравши під коментарем 5 лайків, тобто однодумців. Однак, як вказала Nastya Nastya, Валентин не є корінним мешканцем Кременчука.

Jesse Pinkman пише, що у Кременчуці ловити нічого, так само як і в Україні. Таку ж саму думку має Влад Косміческий, і відкрито пише:  «Я один не люблю це місто і цю державу?». Причому лайки один одному ставлять ті самі люди.

Нарешті до обговорення приєдналася автор тексту, Анна: «Якщо ви всі такі розумні, то що ви тут робите? Виїжджайте з України закордон! Туди, де ви нікому не потрібні».

Артем Кострикін досить скептично запитує авторку, чи комусь потрібні ми у цій країні. Анна відповіла, що тут у неї є родина, яка її любить і якій вона потрібна.

До бесіди приєдналася Юля Ковтун, звертаючись з запитанням:
«Що взагалі поганого у тому, що автор любить свою країну, навіть незважаючи на її скрутне положення? Це соромно чи заборонено?  Саме через таких «патріотів» країна і загниває вже багато років. Добре сидіти і писати, як все погано, і продовжувати мріяти про прекрасний «закордон». Якщо все так погано – пакуємо торбу і залишаємо Неньку, ніхто вас не тримає».

«Юля, якщо Ви вважаєте, що люди з незабрудненими телевізором мозгами – це проблема, і що через них гниє уркаїна, то так Вам і треба» - написав Євгеній Тимурченко.

Стьопа Корольов виклав текстовку до відео, яке теж було в коментарях, де Джордж Карлін розмірковує на словом «гордість». Зі слів американського письменника і коміка, головне бути щасливим, а не гордим. Гордість є передвісником падіння.

Саме ж обговорення завершилося діалогом між Валентин Старостенко та Петром Гріником, про те, як заробити у місті, та чому Кременчук – місто досить гарне та розвинене.

Як наслідок, виникають питання: що далі?  Переїжатимемо до інших міст/країн чи будемо налагоджувати гарне життя там, де ми є?

Теги: підслухано кременчукобговорення

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 256 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 229 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 393 0