Новини з 1996 року

Талант архітектора. Депутат міськради Терещенко займеться проектом реконструкції туалету в школі №2

Олександр Курилов 16 березня 2020 12:50 391 0

Товариш нашого міського голови й організатор відкриття мером Кременчука Віталієм Малецьким аптеки на Ревівці, що минулого місяця супроводжувалося горілкою та співом «Віталій, Віталій», депутат міської ради Денис Терещенко зробить проєкт реконструкції туалету, що на першому поверсі ЗОШ №2 на Ревівці.

Відповідне оголошення, що проєкт реконструкції шкільного туалету за 80,8 тисяч гривень зробить столичне ТОВ «Естеттехнолог», засновник і власник якого депутат Кременчуцької міськради Терещенко, оприлюднено на сайті «Прозорро».

За тим, що повідомляється, – справу проєктування депутат міськради виграв на конкурсі, участь у якому брало лише його підприємство й більш ніяке.

Далі, що стосується вже не проєкту, а реальної справи, близько 800 тисяч гривень для реконструкції буде виділено після готовності проєкту на засіданні сесії Кременчуцької міської ради.

Єдине питання з цього приводу – знаючи, як у нас усе відбувається, є серйозні побоювання, що кошти на реконструкції просто розкрадуть. Єдине застереження в цьому – ЗОШ №2 розташована на Ревівці, де Денис Терещенко є депутатом і, звісно, він не буде робити з цієї справи безлад. Тим більше, коли мова йде про потреби дітей.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1979 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2547 0