Новини з 1996 року

Таксисти продовжують обдирати кременчужан як липку. Підвищили тарифи, бо в салоні є дитячі крісла

Артем Кузьменко 25 січня 2020 12:00 715 0

 

Учора ввечері, 24 січня, до популярної серед кременчужан групи в Telegram поскаржилася містянка, Скаржилася на служби таксі, які за можливість покататися в їхніх “чудових” автомобілях ставлять захмарні ціни для тих, хто їде з дітьми. Адже в салоні автомобіля є дитячі крісла, за які нібито зараз штрафують.

До речі, нещодавно Програма Плюс проводила опитування, в якому з’ясувала, що кременчужан, як виявилося, і не штрафують за відсутність цих самих крісел.

Жінка пише про те, як у зв’язку з законом, який зобов’язує при перевезенні дітей установлювати в салоні автомобіля дитячі крісла, тарифи на перевезення в таксі виросли вдвічі.

Перший виклик був о пів на п’яту годину вечора. Мало того, що вона разом з трьома дітьми довго чекали автомобіль, так ще й замість звичної такси в розмірі 90-110 грн, за перевезення з Крюківського району до вул. Козацька заплатила цілих 200.

 

Уже о дев’ятій годині вечора того ж дня, аби поїхати назад, знову викликали таксі. Пасажири ті самі, але ціна вижа в півтора рази — вже 300 грн. Причина, яку озвучив водій — нічний тариф.

Як згодом автор посту доповнив, вона особисто домовлялася з водієм, з яким їхала вперше, щоб він їх назад і відвіз. Усе проходило не через диспетчера, тому цілком можливо, що такий “нічний тариф” — це цілком ініціатива самого таксиста.

Отак і обдирають кременчужан як липку місцеві служби таксі та окремі таксисти.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 93 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 146 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 215 0