Новини з 1996 року

ТАКСІ ДЕШЕВШЕ. Скільки коштів з податків кременчужан заберуть на перевезення мера та заступників?

Олександр Курилов 28 грудня 2015 15:19 964 0

Міська влада ще не проводила тендер на перевезення службовим транспортом мера міста Малецького та його заступників.

Також мерія не витрачатиме 5 мільйонів гривень з податків кременчужан (витратять менше), аби чиновники міста могли спокійно доїжджати на роботу й не товктися разом з усіма в громадському транспорті…

Це у міськвиконкомі уточнили сьогоднішню інформацію з підготовки тендера на перевезення «головних тіл Кременчука» й про таємну нараду, проведену з цього приводу першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком.

За уточненими даними, самого конкурсу на виділення коштів з міського бюджету для перевезень «батьків міста» ще не було, однак чиновники готуються до його проведення.

Особливості тендера – мова йтиме про перевезення міського голови Малецького, його першого заступника Пелипенка, заступників Кравченка, Декусара, Усанової, Проценка, Шаповалова, Неїленко (яка їздить маршруткою) й секретаря міськради Гриценка.

Сума, яку планують виділити у 2016-у році на привезення мера і його заступників на роботу, далі на обід, потім з обіду й після роботи – додому, складе приблизно 2 мільйони гривень.

Тож на кожного кременчуцького «Віпа» для перевезення на обіди з виконкому із загального кошторису припадає в середньому по 222 тисячі гривень на рік.

Якщо ж врахувати, що в рік випадає  250 робочих днів, то, за більш-менш точними  підрахунками, наші чиновники наїжджають щодня дорогою на обід та з обіду, на роботу й з  роботи по 850 гривень.

Звідси й запитання – чи не було б дешевше в такому випадку викликати щодня нашим ВІПам таксі за рахунок міського бюджету, аби їх привозили на роботу й відвозили назад додому?

Ефект від такого у вигляді економії міського бюджету був би великим.

 

Теги: витрати бюджетних коштів

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1038 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1481 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1921 0