Новини з 1996 року

Таки «заробітчанин» з бізнесом там. Кременчужани оцінили нового начальника поліції Ботвину

Олександр Курилов 08 листопад 2017 09:36 2887 0

Новий начальник поліції Кременчука Віталій Ботвина, якого з Полтави прислали в заслання – керувати вже нашою поліцією, а до цього чоловік працював в обласному управлінні, – типовий заробітчанин-міліціянт, які в Кременчуці міняються зі швидкістю два за один рік.

Відповідний висновок, що новий начальник поліції Кременчука – хлопець ще той і з ним потрібно бути насторожі, – з публікації у Фейсбуку кременчужанина Максима Непоради.

Максим зробив у повному обсязі роботу журналіста – подивився, який бізнес є у родини нового начальника міської поліції. Для такого чоловік послідовно відкрив декларації пана Ботвини, сайти Прозорро, Дозорро, Міністерства юстиції.

І в цьому переліку, що зроблено небайдужим мешканцем міста,  не вистачає тільки «Антикорупційного монітору» й інформації з "YouControl".

А в підсумку ж виявилося таке й «Програма плюс» просто цитує запис у Фейсбуку від Максима Непоради.  

«Читаю про нового керівника міської поліції Віталія Ботвину. Журналісти навіть декларацію встигли відкрити і процитувати.

Е ні, думаю: черговий жебрак на шиї успішної дружини бізнес-леді не проканає. Бачили ми таких. У нього, 36-річного підполковника поліції, із заощаджень 39000 грн., а у неї - 11100 дол. Не справедливо якось. Не по-чоловічому. Отож гуглимо.
У тій же декларації за 2016 рік серед іншого вказано і джерела доходу дружини - зарплатня у ТОВ "Мобі А" і ТОВ "Інтер А". Щось підозріле оце "А" в назвах фірм, їй-богу. Тому йдемо далі.

Опачки: обидві фірми зареєстровані на одну й ту саму особу - Мотренка Юрія Миколайовича. Фаната літери "А". І цифри "7", між іншим. В одній він - керівник, в іншій - кінцевий бенефіціарний власник. Ооо!!! Та тут ціла плеяда подібних фірм з ознаками фіктивності!

З десяток фірм одного тільки Мотренка Юрія Миколайовича, що із завидною регулярністю живляться із зумисно допорогових державних закупівель у Гадячі, звідки родом новий очільник кременчуцької поліції. Одне тільки ТОВ "Мобі А", де працювала дружина декларанта, взяло участь у 17-ох тендарах і... бінго - усі виграло.

https://dozorro.org/…/kuplyu-holodilnik-chastinami-dorogo-s…

https://opendatabot.com/…/45831899-add55fb140c0300fb4d41722…

Ну, вобщєм, такий собі гадяцький Галата чи Драніщев. Суцільний галатодраніщев, вобщем.
І от у цього гадяцького галатодраніщева з явними ознаками корупційної діяльності працює і отримує зарплатню дружина, на хвилиночку, заступника начальника відділу по боротьбі з цією самою корупцією УБОЗ УМВС України в Полтавській області, колишнього начальника гадяцького ВП ГУНП України в Полтавській області. Працює і заощаджує більше за чоловіка. В рази більше.
Нє, я ні на що не натякаю. Так собі, гуглю. Подумаєш, цей гадяцький галатодраніщев ще й фінансує футбольну команду дітей гадяцьких правоохоронців "Police", а родина Ботвиних виховує сина. Хокеїста. Скоріш за все. Тут усе тільки злісні домисли і підступність гугла.

https://m.youtube.com/watch?v=DOlN2drP7oU

Ондечки той же гугл уперто зберігає інформацію про шахраїв із кредитної спілки "Голд Фінанс" і зокрема Ботвину Ніну Михайлівну, повну тезку дружини нового очільника кременчуцької поліції.

 Ой, ні, не зберігає. Та й немає вже такого в реєстрі фізичних і юридичних осіб. За цим же самим кодом ЄДРПОУ там тепер зареєстровано ТОВ "СХІД ПЛЮС ЗАХІД" чи ТОВ "ЗАХІД ПЛЮС СХІД".

Та що там тільки не зареєстровано на "Трушкіна Валерія Івановича" - якихось 97 компаній і все! І більшість як не в Луганській, так у Донецькій області.

Є бажання перевірити цей новітній податковий рай у межах України? Познайомитися ще з одним "олігархом" Валерієм Івановичем? Впєрьод і с пєснєй!
А так, канєшно, да - камар носа нє падточіт, всьо вракі і вражескіє проіскі.
Ну, велкам, як-то кажуть, ту Кременчук, пане Віталію.

Віталіїв у нас люблять і поважають. Знову люблять і знову поважають. І заробити на хліб з маслом самотужки без помочі дружини нагоду дають.

Перезимуєте, перелітуєте, пересидите рік-півтора, а там і на підвищення куди-небудь у Полтаву чи Жмеринку, як на той час Аваков не стане Авакоffим і нова мітла не замете по-новому, що сумнівно, в принципі. Аріведерчі, ауревуа, адьос мучачос кременчужанос. Нех@й щастить.
Ну а поки будєм пасматрєть на чергового гастрольного "професіонала" із системи МВС».

"Програма Плюс" дякує кременчужанину Максиму Непораді, який провів своє власне класичне дослідження по новому кременчуцькому поліцейському чину й вимушена констатувати, що все у нас буде, як завжди, й нічого в поліції, окрім патрульних, так і не змінилося.

 

На фото: Андрій Замахін, начальник Полтавського обласного управління поліції та Віталій Ботвина - новий начальник Кременчуцького міського відділу поліції

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 372 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 721 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 564 0