Новини з 1996 року

Така любов убиває: собаку, яку покинули під Кременчуком господарі, зараз рятують у Спецсервісі. ФОТО

Людмила Скачко 15 січня 2020 12:45 10293 0

Уже більше тижня ця собака лікується в Спецсервісі, її стан дуже важкий і вина у всьому – байдужість господарів.

Вони зачинили її в сарайчику десь поряд із Кременчуком на довгий час без води та їжі. Собаку знайшла дівчина, яка проходила поряд. Вона жахнулася від побаченого - тварина була побита та виснажена.

До притулку вона потрапила ще 4 січня, там говорять, що Ляля, саме так її назвали працівники Спецсервісу, прибула до них у дуже тяжкому стані, їй терміново було потрібне серйозне лікування.

Перші дні собака багато плакала. Те, що її покинули господарі на вірну смерть після років  служіння їм, просто не вкладається в голові. Вона довіряла їм, була вірною, любила, на жаль, її спіткала жахлива доля.

Їй дуже важко рухатися, сил зовсім немає, але вона сильна й зуміє стати на ноги й, можливо, знову знайдуться ті, хто зможе їй подарувати свою любов та прийняти в сім’ю.  

Зараз же Ляля в повній безпеці, її доглядають працівники притулку, обстежує ветеринар, їй надають усю потрібну допомогу, але допомогти пережити жорстокість її колишнього господаря не так уже й легко.

 

 

"Такі собаки, вони не сприймають зраду людини, продовжують чекати й любити, незважаючи ні на що!" - написала начальниця пункту відлову та тимчасового утримання тварин Марина Кожушко.

Зараз же волонтери збирають кошти на лікування та обстеження цієї собаки, на щастя, жодна ветклініка не відмовила в лікуванні. Дуже багато небайдужих кременчужан усіма силами намагаються допомогти Лялі.

Але після закінчення лікування та реабілітації залишатися в Спецсервісі їй зовсім не можна, вона домашня собака, тому було б дуже добре, якби хтось із вас забрав її до себе додому. Вона подарує вам свою вірність та любов.

 

Наразі ж можна відвідати Лялю в притулку, насправді це цілком можливо й, більше того, їй це дуже потрібно.

"Друзі, ми чекаємо кожного, хто захоче відвідати Лялю, побути з нею, приголубити і підтримати. Ця собака зовсім не може без людської участі й тепла", - говорить Марина Кожушко.

КП "Спецсервіс-Кременчук" знаходиться за адресою: вул. Горького, 48/75.

067 203 21 97 - черговий телефон Спецсервісу.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3769 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 154 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 364 0