Новини з 1996 року

Так ось за що мер Кременчука Малецький поставив всіх на вуха! Міський голова отримав приз. Фото

Олександр Курилов 05 січня 2018 11:45 3525 0

У Кременчуці вчора - надзвичайна подія. Міський голова Кременчука Віталій Малецький отримав спеціальну посилку з «Укрінформу», в якій нашому місту надіслали визнання за зусилля в Інтернеті.

Зміст визнання – святкова кулька на кременчуцьку новорічну ялинку, за визнання якої найкращою в Україні проголосувало до десяти тисяч кременчужан.

Звідси й урочисті події – офіційне відкриття мером нашого міста Віталієм Малецьким та його заступником Русланом Проценком невеликого пакуночка на площі Перемоги й причеплення кульки на ялинку, що, без сумніву, стало новим кременчуцьким досягненням.

Досягнення – бо скляний приз зі скрепкою нам випав не за те, що Кременчук став за минулий 2017 рік комфортнішим, більш оплачуваним, чистішим й у місті поменшало проблем.

Усе набагато простіше. Й мова тут про титанічні зусилля виконкому щодо визнання фото з нашою ялинкою найкращим в Україні, при тому, що таких же ялинок в інших містах ніхто з кременчужан і в очі не бачив.

І перемога мера в цій справі заочного визначення – однозначна.

Далі ж буде.

За тим, що повідомляє прес-служба міськвиконкому, під час урочистого вивішування подарунка на ялинку «Віталій Малецький зазначив, що тепер у Кременчуці з’явиться нова традиція фотографуватися біля новорічної арки на фоні кульки від «Укрінформу»  та загадувати бажання".

До цього загадувати бажання можна було, якщо двадцять разів поспіль пройти туди-сюди під новорічної аркою. Нині – слід просто йти до кульки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись