Новини з 1996 року

Так можна вбити свою дитину або тварин всього за декілька хвилин! Супрун попереджає батьків

Марина Баніт 09 червня 2018 12:40 900 0

Міністр охорони здоров'я Уляна Супрун попереджає:

70℃. До такої температури нагрівається панель автомобіля на сонці у звичайний спекотний день протягом однієї години.

За результатами дослідження Університету Аризони (США), в таких умовах однієї години вистачить, щоб дитина постраждала від теплової травми, якщо вона залишиться в зачиненому автомобілі. Якщо авто буде в затінку, то цей час збільшується до 2-х годин. За різних умов ступінь перегрівання може навіть стати смертельно небезпечною (https://goo.gl/XjjrF5).

Вік, вага, наявні проблеми зі здоров’ям та інші фактори, включаючи одяг та рівень гідратації, впливають на швидкість отримання теплової травми. Діти, в порівнянні з дорослими, особливо чутливо реагують на зміни температури. Проте часто вони не відчувають перепадів, не можуть вчасно сказати, що їм спекотно. Перебуваючи в тих самих умовах, що й дорослі, діти перегріваються набагато швидше.

Тому будьте уважні! Ніколи не залишайте дітей у машині без нагляду дорослих протягом будь-якого часу. Навіть якщо ви уважні та люблячі батьки, психологи попереджають, що в рутинних справах ви можете забувати про дуже важливі речі. І це може статися з кожним.

Якщо плануєте подорож з дітьми автомобілем у спекотний період, беріть достатню кількість води для пиття та навіть обтирання, частіше зупиняйтеся, одягайте дитину в легкий одяг та стежте за температурою в салоні авто.

Ці поради також стосуються домашніх улюбленців!

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1304 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1976 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2543 0