Новини з 1996 року

Таємниці виконкому Кременчука. Комунальники спорудять арку Малецького на площі Перемоги до 31.12

Олександр Курилов 09 листопад 2017 15:30 1109 0

У Кременчуці – нова будова 21-го сторіччя. Й будова ця – оригінальна й велика. Висновок – воно (будова) на площі Перемоги буде велике – за розмірами майбутніх акуратних ям під фундамент.

Споруджується все біля частини площі Перемоги, яку обкладено плиткою й ближче до вулиці Соборної.

Далі ж – з огляду на ями, кожна розміром метр на метр і метр вглибину, аби залити все бетоном, – одразу виникає питання: що це буде й що задумав наш міський голова Віталій Малецький?

І про версії, бо з огляду на те, що в нашому міськвиконкомі може бути все, й справжня відповідь.

Отже, перше, що приходить на думку, – наш міський голова Віталій Малецький взявся за відновлення пам’ятника Леніну й фундамент для закладних під нього вже викопано.

Однак, зважаючи на нинішню громадську думку, це нереально…

Тож репортер спробував знайти відповідь у міськвиконкомі, однак тема таємного будівництва на площі Перемоги – табу для всіх і говорити про це заборонено під страхом звільнення…  

«Що ми будемо робити? Будуємо спеціальну Новорічну арку на площі Перемоги», - це до репортера, який фотографував ями на площі Перемоги, раптом приїхав цілий мікроавтобус працівників з КП «Благоустрій Кременчука».

Втім, побачивши, що ніякої шкоди журналіст не робить, викопану яму не засипає й недопалки туди не кидає, бригада вирушила далі.

А питання до її представників зависли в повітрі.

То що за арку будує мер Кременчука й чи буде вона вищою, ніж Ейфелева вежа в Парижі й наскільки все це нагадуватиме конструкцію з парку Миру, яку кременчужани в свою чергу вкрали в Харкові.

А інше,  що турбує й про що питають уже в репортера -  як можна будувати щось на площі без дозволу?

Відповідь тут проста – це читачам не можна будувати без дозволу й репортеру теж не можна, й нікому не можна будувати без дозволу, за одним винятком.

А виняток – наш міський голова Віталій Малецький. Йому можна все.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись