Новини з 1996 року

Тільки не смійтеся: КП "Теплоенерго" не придбає механічний екскаватор, бо немає грошей

Валерія Макряшина 12 березня 2019 17:00 747 0

Ще в лютому 2019 року кременчуцьке комунальне підприємство "Теплоенерго", яке в міськвиконкомі призначили додатковою бізнес-прокладкою зі своїм відсотком рентабельності в компослугах і витрати з цього приводу поділили на всіх містян, оголосило про намір купити собі новий механічний екскаватор-навантажувач.

Відповідно на сайті відкритих закупівель Рrozorro були оголошені торги. На один екскаватор (2018-2019 рр. випуску) підприємство КП "Теплоенерго" планувало витратити 2,5 млн гривень. Втім сталося не так, як гадалося...

На початку березня члени комітету з конкурсних торгів ці торги на закупівлю потрібного екскаватора відмінили.

На засіданні голова комітету з конкурсних торгів Віктор Ворожбітов зачитав присутнім службову записку головного інженера Радченка І., в якій міститься інформація про відміну процедури закупівлі екскаватора-навантажувача, у зв'язку з тим, що в КП "Теплоенерго" скрутне фінансове становище та відсутня (вже?) нагальна потреба в купівлі екскаватора. У документі вказано, що замовник в особі директора КП "Теплоенерго" Віталія Одношевного відміняє торги.

 

 

Дивуватися тому факту, що в КП "Теплоенерго" відсутні кошти на придбання тих чи інших потреб, —  не приходиться. Чого тільки варта зарплата директора підприємства Віталія Одношевного (за минулий 2018 рік), яка складає чи не 5-ту частину вартості того ж самого екскаватора, на якого грошей, як виявилося, в комунального підприємства немає. 

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 83 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 147 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3874 2