Новини з 1996 року

Святкуємо зі сльозами! Колектив «Теплоенерго» застрайкував через відсутність зарплати до 11 жовтня

Олександр Курилов 25 вересня 2017 14:37 511 0

У Кременчуці від сьогодні – перший за останні 25 років комунальний страйк. Останній відбувається в комунальному підприємстві «Теплоенерго» й причина такого – відсутність заробітної плати.

Про те, що в нас з одного боку свято (День міста), але з іншого – комунальний страйк працівників  «Теплоенерго», який оголошують за 15 днів до початку опалювального сезону, «Програмі плюс» розповіли в міськвиконкомі.

Відомо, що цю ситуацію з боргами по зарплаті на комунальному підприємстві «Теплоенерго» сьогодні на апаратній нараді розбирав міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Як заявив мер міста, в тому, що працівники сидять без зарплати, винне УЖКГ, зокрема економіст.

Втім, на думку представників управління житлово-комунального господарства міськвиконкому, більше провини в цій справі – за керівниками самого підприємства, які неправильно підготували рішення сесії про кредит у 6 мільйонів гривень.

Однак самих представників КП «Теплоенерго» на апаратній нараді в мерії не було, тож заявити, що в усьому винна прибиральниця цього підприємства, було нікому.

А раз так, то при міському голові Віталію Малецькому та двох його заступниках – першому віце-меру Пелипенку та заступнику з УЖКГ Декусару, а вони є відповідальними, -  сидіти робітникам «Теплоенерго» як мінімум до 11 жовтня без зарплати. 10 жовтня буде сесія й там щось вирішать.

Відомо, що мер міста покарав винних у цій справі й економіст УЖКГ, яка неправильно зробила рішення минулої сесії міськради,  та самі керівники «Теплоенерго» премії не отримають.

Натомість сам мер та два його заступники, які все прогавили, в заробітній платі не втратять.

І тут можна багато про що розповідати, але є проблема. Й найпростіше – якби міський голова Кременчука пішов назустріч людям.

А для цього багато не потрібно. Спочатку меру слід познімати премії зі своїх заступників і з себе теж, а потім уже завтра, а не 10 жовтня скликати позачергову сесію міськради, аби за її рішенням уже в середу люди отримали зарплату. Але хтось вірить, що саме так станеться?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись