Новини з 1996 року

Свинячий скандал імені Дедюріна набирає обертів. Директор Міського саду знову готує цвяхи та фото

Марина Баніт 21 вересня 2017 15:30 1485 0

Найпопулярніша й навідоміша подія Кременчука сьогодні - не святкування Дня міста й не перебування у нас посла Індонезії, а свині (5 штук) і один чиновник міськвиконкому, навколо якого палає свинячий скандал... Це журналісти "Програми Плюс" радо вітають найпопулярнішого в Кременчуці шоумена Віталія Дедюріна, слава якого біжить попереду нього.

Небувалої популярності викликала в суспільстві персона директора Міського саду Дедюріна, який дійшов до такого безглуздя, що поприбивав цвяхами фотографії місцевих журналістів на собачі будки для свиней.

Резонансна справа затьмарила собою навіть свято Дня міста та багато цікавих подій у Кременчуці. Ніщо так не цікавило гостей зі столиці України, як свинячий скандал з недоблогером. Саме для цього кореспонденти каналу "Україна" сьогодні приїхали в Кременчук.

Вони шукали славетного управлінця Міським садом, історичною пам’яткою і культурною спадщиною.

Як усім відомо, директор дуже полюбляв робити відео та селфі, яке викладав у соцмережі. Там же він зізнавався у своїх протизаконних діях і після цього вихвалявся досягненнями на посту директора. Після того, як місцеві кореспонденти розповіли кременчужанам правду про Дедюріна, він розізлився на всіх кореспондентів у місті одразу, про що й зняв чергове відео і чому присвятив чимало постів у ФБ.

Але вже скоро Дедюріну прийдеться готувати цвяхи для журналістів всеукраїнського телебачення, для антикорупційних громадських організацій та активістів.

Варто додати, що журналісти з телеканалу "Україна" зацікавилися життєдіяльністю директора, "блогера" і просто дивної людини Дедюріна. Якби премію Дарвіна видавали за найбезглуздіше самознищення себе на посту комунального керівника – він би отримав "Оскар".

Варто додати, що блогер притих, заховався і дуже зайнятий. На дзвінки кореспондентів з телебачення всеукраїнського масштабу не відповідав, як і на дзвінки будь-кого іншого.

Зате, як повідомили активісти, громадськість не мовчала. Про все, що кременчужанам відомо, розповіли на відеокамеру.

Наразі сам міський голова Віталій Малецький та його заступник Руслан Проценко місцевим журналістам коментарі не дають ані з приводу дикої поведінки чиновника, ані з приводу підозр у корупційних махінаціях.

Подивимося, що вдасться дізнатися столичним кореспондентам.

Активісти зі свого боку пояснили, що влада в Кременчуці не почула звернення активістів та не відреагувала на статті журналістів, які розповідали про те, що в Міському саду завівся агресивний самоуправець, який засів у парку зі своїми свинями і почав нападати на людей.

Отже судова тяганина триває, розслідування журналістів теж.

Але хотілося б, щоб міський голова відповів на питання: як так сталося, що комунальники Кременчука потрапляють на всеукраїнські канали?

 Чому ніхто не зупинив цей цирк з ламанням вудочок, зі свинями та зневагою до кременчужан, а тепер, як відомо, й корупційними схемами на початку їх зародження?

Тож далі буде…

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 371 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 534 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 613 0