Новини з 1996 року

Сусідній Комсомольськ може стати Горішніми плавнями

Юлія Билина 18 лютого 2016 11:10 1326 0

Верховна Рада України візьметься самотужки перейменовувати місто, раз місцева влада хитрує

Сусіднє містечко Комсомольськ можуть перейменувати у Горішні Плавні рішенням Верховної Ради. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуку" написав Володимир В'ятрович, директор Інституту національної пам'яті. "Маніпуляції не допоможуть - комітет ВРУ з питань місцевого самоврядування підтримав повернення місту історичної назви Горішні Плавні і завтра це підтвердить парламент", - писав В.В'ятрович.

Ідею нової назви підтримує і колишній нардеп, очільник товариства "Просвіта" Полтавщини Микола Кулчинський. Він так висловився з приводу назви Горішні Плавні: "Просвіта" ще на початку 90-х пропагувала цю історичну козацьку назву. Чимало для цього робили активісти "Просвіти" наддніпрянського міста. Добрим словом хочу згадати Миколу Передерищенка. Подяка Володимиру В"ятровичу за виважене рішення. Останнє слово - за нардепами".

Як відомо, міська влада Комсомольська висловилася за те, щоб залишити стару назву, лише по-новому її розшифровуючи:  «КОлектив Молодих СОціально МОтивованих Людей(Ь) - Справжніх(Ь) Козаків».

 

Теги: 2071

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1365 0