Новини з 1996 року

Супердетальна мапа, яка вказує навіть село. Кременчужани можуть дізнатися, де є епіцентри COVID-19

Катерина Синьова 02 червня 2020 17:15 379 0

Від початку пандемії інфікованих на коронавірус виявляли у двох тисячах населених пунктах України. У щоденних звітах про нові випадки зараження, одужання чи смерті вказували лише області. А от якою була та є зараз ситуація в окремих містах чи селах, за незначними винятками, досі публічно не озвучували.

Тож це зробила Національна служба здоров'я України, яка опублікувала детальні дані Центру громадського здоров'я про поширення коронавірусу на рівні окремих населених пунктів.

Тут є загальна кількість інфікованих від початку пандемії, загиблі та скільки одужало в кожному населеному пункті, а також актуальна кількість інфікованих, тобто людей, які продовжують хворіти на COVID-19. Вся статистика зображена у різних форматах: у вигляді таблиці, діаграми тощо.

Щоб побачити деталі по якомусь місту чи селищу, просто наведіть мишкою на відповідне коло. У початковому стані карти помітні лише великі населені пункти, щоб побачити більше – змініть масштаб (користуючись мишкою чи кнопками у лівому верхньому кутку).

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 332 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 544 0