Новини з 1996 року

Сумочка - найкраще доповнення до вашого образу

pplus 26 лютого 2021 08:10 184 0

Жіноча сумочка — улюблений аксесуар прекрасної статі. Тому кожна модниця має цілу колекцію сумок на всі випадки життя і до всіх можливих образів.

Сумки відіграють якщо не вирішальну, то в крайньому разі дуже важливу роль у формуванні образу. Неправильно підібраний аксесуар може повністю знецінити всі старання. Щоб такого не сталося, дуже важливо вибирати для себе не просто модну сумку, а ту, яка поєднується з більшою частиною вашого гардеробу.

Модні сумки сезону весна-літо 2021 року багато в чому схожі на своїх попередниць, але є серед них і "новачки".

На ланцюжку

Сумки на ланцюжку однозначно стали головним трендом цього року. Хоч і раніше ланцюжки були атрибутом суто вечірніх клатчів, зараз цю фурнітуру можна легко зустріти на сумках об'ємних розмірів, які підійдуть для повсякденних ділових виходів.

Маленькі сумочки з ручкою

Мініатюрні сумочки стануть відмінним доповненням до образу для вечірки, прогулянки, походу в кіно або ж виходу в магазин. Завдяки своїй компактності ці моделі заслужили особливу шану в модниць стрітстайлу.

Сумки хобо

Хобо цілком можуть потіснити аксесуари на ланцюжку і зайняти перше місце у списку мастхевів уже найближчим часом. Рекомендуємо звернути увагу на сумки, що нагадують за формою місяць.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 574 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 973 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1427 0