Сумоїстки з Полтавщини стали призерками чемпіонату Європи

Валерія Макряшина 01 жовтня 2019 09:30 328 0

Четверо спортсменок із Полтавщини стали призерками чемпіонату Європи з сумо серед юніорів та юнаків. Перемогли у двох вікових категоріях.

Спортсменки з Полтавщини Оксана Рошка, Вероніка Терешонок, Вікторія Волоцька та Руслана Приходько здобули медалі різного ґатунку на чемпіонаті Європи з сумо серед юніорів та юнаків. Змагання відбувалися з 26 по 29 вересня в Угорщині (місто Сігетсентміклош).

Оксана Рошка з Шишацького району виборола золоту медаль у ваговій категорії до 50 кг (до 14 років). Вероніка Терешонок з Великих Сорочинців стала "срібною" призеркою у ваговій категорії до 65 кг (до 14 років). Вікторія Волоцька також з Великих Сорочинців здобула "бронзу" у ваговій категорії до 65 кг у віковій дисципліні до 14 років.

За інформацією "Рoltavske.tv", Руслана Приходько з Полтави стала переможницею у ваговій категорії до 75 кг (юніори до 18 років).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 11 країн Європи. Команда України зайняла перше загальнокомандне місце у всіх трьох вікових категоріях (до 14 років, до 16 років та до 18 років). Українські сумоїсти здобули 22 золоті, 9 срібних та 27 бронзових медалей.