Новини з 1996 року

Суха шкіра на п'ятах може бути ознакою різних недуг

pplus 30 червня 2020 08:10 170 0

Надто суха шкіра п'ят може сигналізувати про нестачу вологи, поживних речовин в організмі або більш серйозні і небезпечні порушення, наприклад дисфункції щитоподібної залози, печінки, нирок.

Але є більш небезпечні порушення організму, симптомом яких можуть бути сухі, потріскані, попри використання кремів, п'яти. П'яти тріскаються за наявності високого рівня глюкози або інсуліну, а також за ниркової недостатності, що підвищує рівень сечовини у крові. І це заважає кровообігу.

Крім того, проблема може вказувати на варикоз, погану провідність кровоносних судин, які перешкоджають нормальному надходженню крові до ніг, з яким їх шкіра отримувала б потрібні їй поживні речовини.

Інша причина дуже сухої шкіри — неправильна робота щитоподібної залози. За надлишку або нестачі гормонів щитоподібної залози сохне усе тіло, але особливо п'яти.

Порушення роботи печінки і відтоку жовчі теж можуть проявлятися таким симптомом — вони гальмують роботу щитоподібної залози і підвищують концентрацію небажаних речовин в організмі.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 433 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 390 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 439 0