Новини з 1996 року

Судовий розгляд питання корупційності нинішнього керманича Кременчука сьогодні не відбувся

Андрій Михайленко 17 червня 2016 13:45 816 0

Розгляд скарги віце-мера Ольги Усанової суддя Апеляційного суду Полтавської області Василь Маліченко переніс на 22 червня. Причина прозаїчна - чиновниця не приїхала на судове засідання через неможливість покинути виконання обов'язків міського голови.

Нагадаємо, нині пані Усанова є фактичним керманичем Кременчука, оскільки мер Віталій Малецький, секретар міської ради Юрій Гриценко, перший заступник мера Володимир Пелипенко та віце-мер Дмитро Кравченко нині знаходяться у відпустках.

Нагадаємо, 20 травня суддя Оксана Пальчик  визнала нинішню керівницю Кременчука Ольгу Усанову винуватою у порушенні частини 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Підставою для таких висновків суддя назвала голосування Ольги Усанової за призначення її заступником міського голови, а також - голосування за затвердження проекту рішення про посадові премії та надбавки міському голові і його заступникам.

Варто відзначити, що саме вказаний суддя Василь Маліченко 11 травня цього року фактично визнав віце-мера Руслана Проценка та його дружину, заступницю голови Крюківської райадміністрації Зінаїду Проценко винуватими у вчиненні тих самих правопорушень, які нині стосуються Усанової.

З огляду на це віце-мер Усанова після розгляду по суті її апеляційної скарги має усі шанси повернутися з Полтави до Кременчука в офіційному статусі правопорушника.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаСесія міської радиКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 82 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 147 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3874 2