Новини з 1996 року

Судове засідання про поновлення директора КП «КТРК» Перепелятника перенесено. ХОЧУТЬ НОВИХ ДЕПУТАТІВ

Олександр Курилов 03 листопад 2015 14:02 883 0

Судове засідання в Автозаводському районному суді, суддя якого мав сьогодні розглядати продовження історії з позовом колишнього директора КП «Кременчуцька телерадіокомпанія»  

Сергія Перепелятника про поновлення на роботі, – перенесено.

Зміст позову -колишній директор комунального підприємства просить у суду визнати його цьогорічну заяву про звільнення з роботи за згодою сторін неправомочною.

Аргумент з цього приводу – заява до суду самого директора комунального підприємства, у якій він зазначив, що його звільнення з роботи за власним проханням і згодою сторін, обумовлено тиском на нього.

Хто саме тиснув і як тиснув – ці деталі зберігаються в самому позові, зміст якого не розголошується.

Відомо, що відповідачем по цьому позову є міська рада, депутати якої минулого скликання прийняли відповідне рішення.

Нині також Автозаводський районний суд, уже інші депутати міськради - нового скликання й попереднього теж, просять відтермінувати розгляд заяви позивача про відновлення у посаді директора.

Причина – депутати Кременчуцької міськради попереднього скликання вже втратили свої повноваження із затвердження директорів комунальних підприємств, натомість депутати міськради нового скликання таких повноважень ще не набули.

Коли саме має відбутися перенесене засідання, в Автозаводському  районному суді на це запитання дадуть відповідь завтра.

Сьогодні ж,Автозаводський районний суд взагалі не працює. Причина – похорони судді Віталія Земцова й участь представників суду в печальному заході.

Теги: ПерепелятникЗМІПолітика КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись