Новини з 1996 року

Судний день сьогодні: справу щодо корупційності віце-мера Усанової розглядає Апеляційний суд Полтавщини

Андрій Михайленко 12 вересня 2016 09:59 877 0

Згідно з оприлюдненим Апеляційним судом Полтавської області розкладом судових засідань, сьогодні, 12 вересня, з 10-ї години ранку, суддя Оксана Корсун розглядає справу про адміністративне правопорушення, де фігурує кременчуцька чиновниця.

Попереднє засідання Апеляційного суду по справі, яке відбувалось 20 липня цього року, закінчилося нічим, оскільки віце-мер Ольга Усанова була відсутня. Як пояснив тоді її адвокат Руслан Ульянов, чиновниця не змогла прибути на суд через міжхребцеву грижу.

Нагадаємо, 20 травня суд першої інстанції в особі судді Автозаводського районного суду Оксани Пальчик визнав Ольгу Усанову винною у вчиненні адміністративного правопорушення за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

На думку судді Пальчик, віце-мер, будучи депутатом міської ради під час сесії міської ради, яка відбувалась в листопаді 2015 року, не мала права голосувати за фактичне призначення себе до складу міськвиконкому.

Слід вказати, що за таким голосуванням самих за себе Полтавський апеляційний суд залишив у силі судові рішення, згідно з якими нинішнього віце-мера Кременчука Руслана Проценка та його дружину, депутата міської ради Зінаїду Проценко визнано винними у вчиненні правопорушень, які пов'язані з корупцією.

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1258 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2256 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2872 0