Новини з 1996 року

Суди Галати й найбільша депутатсько-земельна афера Кременчука. У місті презентували YouControl

Олександр Курилов 19 листопад 2017 10:25 820 0

Відомий кременчуцький бізнес-партнер нашого мера – Сергій Галата є лідером за кількістю судових процесів, які тягнуться за його будівельними справами, а найбільша земельна афера в Кременчуці успішно пройшла під час керівництва містом екс-мера Бабаєва.

Це минулого тижня в нашому місті відбулися цікаві заходи – колеги-репортери й розслідувачі з кременчуцької громадської організації «Відкритий доступ» презентували гостей з  YouControl і не тільки.

Тож можна було дізнатися, що таке відкриті дані, як громадські організації Чехії вирішують справи з відкритістю і який саме конкурс стартапів для молодих людей сьогодні в Україні проводиться.

З почутого можна сказати, що таких стартапів у нашому місті сьогодні немає й навіть про рух маршруток у Кременчуці мешканці міста дізнаються із сайту Казахстану.

А інше, що не менш цікаве, – дані з YouControl. Завдяки їм можна дізнатися, що в радника мера Малецького Сергія Галати судів більше, ніж робітників у його фірмі, а переслідується цей чоловік за завищення обсягів будівельних робіт, проведених за бюджетні кошти.

Щодо найбільшої земельної афери, то мова тут про депутатів міськради часів екс-мера Бабаєва і йдеться в ній про дві земельні ділянки, що на бульварі Пушкіна, біля 5-го корпусу КНУ, де підприємець Моцарь планує збудувати два висотних будинки.

Насправді ж цей проект взагалі поклали в шухляду, бо в справу втрутилися правоохоронці.

А причина – земельні ділянки було виділено незаконно, без проведення земельного аукціону й на пам’яті з цього приводу - такі прізвища як Стасюк (колишній голова земельної комісії міськради) і Холод (колишній депутат міськради й нинішній заступник голови облради).

Далі ж - про майбутнє. Й тут слід сказати, що, знаючи наших не дуже чесних правоохоронців, нічого з цього, як і з усіх попередніх розпилів міського бюджету та землі, не буде. Далі масової роздачі хабарів вищим чинам обласної поліції справа не піде.

Слід додати, що ю-контрол – річ дуже цікава й показує він бізнес-зв’язки вже нинішніх депутатів Кременчуцької міськради з керівниками нинішнього міськвиконкому дуже добре.

Однак про це наступного разу, а сьогодні дякуємо колегам з «Відкритого доступу» - Ларисі Гориславець та Тетяні Донченко.    

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись