Новини з 1996 року

Судді також люди: кременчужан, які були без масок на зупинках, покарали по-різному. Одного — штрафом

Артем Кузьменко 25 травня 2020 14:35 704 0

Людський фактор у суддів є, від цього нікуди не дітися. Але він допомагає або шкодить тим кременчужанам, які порушили ст. 44-3 (порушення карантину) і яких викликали до суду. У цьому випадку людей за одне й те саме правопорушення покарали по-різному.

19 травня в Крюківському районному суді Кременчука розглянули два адмінматеріали, які надіслали патрульні. Обидва випадки розглянув один суддя.

У першій постанові йдеться про те, як патрульні склали протокол на кременчужанку, яка була на зупинці громадського транспорту “Вокзал” на вул. Макаренка без маски або респіратора на обличчі. Жінка не прийшла на судове засідання, а суддя закрив провадження у справі через малозначність порушення.

Щодо другої постанови, то тут протокол склали на мешканця міста, який на зупинці біля будинку на вул. Республіканській, 75 скоїв таке саме правопорушення. Він прийшов до зали суду, щиро розкаявся і сказав, що такого не повториться. Йому суддя зробив зауваження і також закрив провадження у справі.

Звичайна справа — кременчужани без маски в громадському місці. От і замість того, щоб карати порушників карантину штрафом, їм зробили “ну-ну”, незалежно від того, були вони під час розгляду протоколів чи їх там не було.

Але нещодавно “Програма Плюс” писала про те, як кременчужанина вже інша суддя покарала штрафом на 17 тисяч гривень через те, що він був без маски на зупинці громадського транспорту. Відповідну постанову опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

Читайте також: Замість зауваження — реальний штраф у 17 тисяч гривень. Кременчужанин на зупинці стояв без маски

 

Тож, як бачимо, у цьому випадку судді вчинили по-різному, маючи на руках однакові адміністративні провадження. Чим керувалася суддя, яка покарала чоловіка на 17 тисяч гривень, не зрозуміло.

Прізвища та ініціали суддів є в посиланнях на постанови. А ми нагадуємо, що карантин ще не закінчився, тому потрібно дотримуватися всіх обмежувальних заходів: маска на обличчі, дистанція тощо. Усе для того, щоб не зіпсувати своє здоров’я та не отримати величезний штраф.

 

Матеріали по темі:

Мешканця села під Кременчуком оштрафували на 17 тисяч за переїзд під час самоізоляції

Кава за 20 гривень для касира коштувала 17 тисяч гривень. Карантинні будні в Кременчуці 

Слідом за найдорожчою кавою у Кременчуці зафіксували найдорожчу листівку — також за 17 тисяч гривень 

Замість зауваження — реальний штраф у 17 тисяч гривень. Кременчужанин на зупинці стояв без маски

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 131 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 568 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1041 0