Новини з 1996 року

Судді Кобеляцького райсуду не визнали себе упередженими

Юлія Билина 01 серпня 2016 15:30 1016 0

"Перевели стрілки" на керівника канцелярії.

Черговий раз судді Кобеляцього районного суду відхилили заяву про відвід голові райсуду Ірині Омельченко та судді Тетяні Мороз, заявлену адвокатами директора приватної телекомпанії "Візит" Олександра Мельника. Судді в своєму рішенні зазначили, що немає підстав стверджувати, що вони діють упереджено. Мовляв, за публікацію на офіційному сайті райсуду відповідальним є керівник канцелярії суду, а не голова райсуду.

Як відомо, голова райсуду Ірина Омельченко та суддя Тетяна Мороз входять до складу колегії як професійні судді, що разом із присяжними вирішуватимуть долю чотирьох ув'язнених, яких прокуратура Полтавської області звичувачує у двох резонансних убивствах: мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду міста Олександра Лободенка.

Підставою для оголошення відводу сьогодні стала публікація на офіційному сайті Кобеляцького райсуду, в якій підозрювані у справі вже названі вбивцями. Публікація є нетиповою для офіційної інформації судової гілки влади й, на думку адвокатів Олександра Мельника, директора "Візиту", свідчить про упередженість суддів Кобеляцького райсуду, зокрема, тих, що розглядають справу про резонансні вбивства.

Як відомо, захисники Олександра Мельника більше десятка разів робили заяви про відвід судді Ірини Омельченко, щоразу наводячи нові докази її упередженості при розгляді цієї резонансної справи. 

Сам Олександр Мельник неодноразово заявляв, що не має жодного стосунку до замовлення чи вбивства мера і судді, що справу проти нього сфальсифікувала Полтавська обласна прокуратура. Олександр Мельник не раз звертався до Генеральної Прокуратури України з вимогою розслідувати факти фальсифікації справи проти нього. На жаль, поки що інформації про розслідування такої справи немає. Натомість матеріали постійно "відфутболюють" саме до прокуратури Полтавщини, на посадовців якої і скаржиться О.Мельник.

Теги: 2907

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1490 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1561 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1484 0