Новини з 1996 року

Суд у Полтаві по кременчужанам перенесено. У Олександра Мельника – різке погіршення самопочуття

Олександр Курилов 17 серпня 2017 17:01 503 0

Київський районний суд Полтави, в якому сьогодні планували продовжити розгляд обвинувачення проти кременчужан, яких підозрюють в організації вбивства колишнього мера міста Бабаєва, переніс засідання на суботу.

Причина – погіршення стану здоров’я Олександра Мельника, якого раніше за вимогою депутатів Полтавської обласної (ініціатор – власник кременчуцького торгового бізнесу й перший заступник голови облради Холод) та Кременчуцької міської ради було повернуто з-під домашнього арешту в СІЗО.

Про те, що саме стан здоров’я керівника кременчуцької телекомпанії «Візит» став причиною перенесення засідання, «Програмі плюс» повідомив  адвокат Руслан Лазоренко.

«З учорашнього дня й по сьогоднішній ранок Олександр Мельник перебував у Полтавській лікарні №1. Нині його з лікарні виписано й він перебуває у Полтавському СІЗО. Там йому проводять медичне обстеження й лікування. Спілкувався з ним і скажу, що вигляд його дуже поганий, а стан – незадовільний», - розповів Руслан Лазоренко.

За його словами, продовження судового засідання у Київському районному суді призначили на суботу, яка є робочим днем, й очікування тут – можливо, за завтра та сьогодні Олександру Мельнику стане хоч трохи краще.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись