Новини з 1996 року

Суд у Полтаві над кременчужанами. Кого не впізнав свідок від обвинувачення?

Олександр Курилов 19 липня 2017 10:15 896 0

У Полтаві, у Київському районному суді, триває суд над кременчужанами, яких підзрюють у вбивстві екс-мера Кременчука Бабаєва і в цій же справі – підозра у вбивстві колишнього судді Лободенка.

Туж суд уже заслухав представників постраждалих і нині триває слухання представників обвинувачення.

І вчора саме це й відбувалося – суддя та присяжні слухали лише одного свідка, який, за повідомленням адвоката Руслана Лазоренка, "можливо, бачив у день вбивства покійного суддю, який ставив своє авто на стоянку в Крюкові".

Свідок говорить, що він чув хлопки, тобто, можливо, звуки пострілів, і каже, що коли він підійшов перед тим, що відбулося, на автостоянку, то бачив там двох молодиків. З одним із них – зустрівся поглядами.

Опис цих молодиків і їхній портрет цей же свідок робив тоді ще в міліції, але цього документа в кримінальній справі, яка нині розглядається в суді, – немає.

У свідка запитали: чи є в судовій залі серед обвинувачених люди, яких він бачив того дня біля будинку, де жив суддя Лободенко.

Свідок тричі заявив, що таких людей у залі немає й у скляній клітці, де сидять двоє кременчужан, яких звинувачують у скоєнні вбивства, – теж немає.

Про що заявив чоловік – він під час слідства писав і складав портрет можливих убивць судді, одного з них описував як високого і худорлявого. Але тих обвинувачених, яких йому сьогодні показують, він на місці скоєння злочину точно не бачив.

Останнє, про що слід додати, – суд у Полтаві сьогодні триває й про чергові результати слухання «Програма плюс» повідомить.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1709 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2786 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1694 0