Новини з 1996 року

Суд "Піддубна проти "Автографа" сьогодні: хочуть перевірити казкових героїв

Андрій Михайленко 29 червня 2016 16:27 696 0

Сьогодні суддя Автозаводського районного суду Юрій Рибалка по суті розпочав розгляд цивільної справи за позовом депутата міської ради Оксани Піддубної до редакції газети "Автограф" та її редактора Романа Кацая.

Нагадаємо, Піддубна через суд вимагає від "Автографа" спростування інформації, яка викладена в одному з випусків цього видання в статті під назвою "Королівство кривих дзеркал Піддубної".

Адвокат відповідача Руслан Ульянов через клопотання сьогодні зажадав від суду витребувати в операторів мобільного зв'язку про те, з ким спілкується його політична візаві Піддубна. Дане клопотання обгрунтовувалось тим, що така інформація має значення для правильного вирішення цивільної справи за позовом Піддубної.

Сама ж депутатка таке клопотання свого політичного візаві (Руслана Ульянова. - Ред.) не підтримала, вказуючи на те, що ця інформація може бути використана проти неї самої. 

Зрештою, таке клопотання суд відхилив.

Під час безпосереднього розгляду справи по суті  Ульянов заявив, що публікація "Королівство кривих дзеркал Піддубної" є нічим іншим як літературним твором - фейлетоном.

Станом на 16:30 суд продовжувався.

 

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 199 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 370 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 607 0