Новини з 1996 року

Суд по кримінальній справі відносно екс-директора СКРП Юлії Погрібної перенесено

Андрій Михайленко 16 жовтня 2015 14:40 1454 0

Розгляд кримінальної справи відносно колишнього директора спецкомбіната ритуальних послуг Юлії Погрібної та працівниці цього ж підприємства  суддя переніс на 9 годину ранку 26 жовтня. Причиною перенесення розгляду справи стала відсутність на судовому засіданні представника потерпілої сторони. Без участі останніх, на думку адвокатів підзахисних та прокурора, розглядати справу не можна.

Суддя зобов'язав прокурора забезпечити явку представників потерпілої сторони.

Нагадаємо, що сама судова справа стосується незаконного привласнення бюджетних коштів службовими особами комунального підприємства "Спецкомбінат ритуальних послуг", шляхом  зловживання своїм службовим становищем та підробки актів здачі-приймання виконаних робіт.  Дії екс-директора спецкомбінату ритуальних послуг Юлії Погрібної та працівниці підприємства були кваліфіковані слдічими за статтями 191 та 366 Кримінального кодексу України. 

Згідно з виявленими на Єдиному державному реєстрі судових рішень ухвали суду від 03.12.2014 року, службові особи спецкомбінату та ряд суб'єктів господарювання, які надавали послуги, виконували роботи та поставляли товари, привласнили кошти. Виходячи з тих документів, на які, згідно з вказаною ухвалою суду, було надано слідчим дозвіл на доступ до оригіналів документів, розтрата та незаконне привласнення коштів здійснювались зокрема через підробку актів виконаних робіт з ремонту форми №КБ-2в.  

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3004 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3480 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3923 0