Новини з 1996 року

Суд переніс засідання у справі про корупційне правопорушення віце-мера Декусара

Валерія Макряшина 29 травня 2018 16:04 835 0

Сьогодні, 29 травня 2018 року, Автозаводський районний суд Полтавської області переніс розгляд справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 КпАП України віце-мера Кременчука Валерія Декусара. 

Нагадаємо, 12 вересня Валерій Декусар, будучи віце-мером Кременчука, не виконав свій обов'язок як суб'єкта декларування щодо своєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. А саме: Валерій Декусар своєчасно не вніс повідомлення про отримання грошової допомоги в розмірі 480 000 грн, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дані віце-мер вніс аж 20 березня.

Сьогодні засідання не відбулося з причини відсутності в залі суду Валерія Декусара та його адвоката (Андрія Кінаша), який наразі знаходиться на іншому засіданні в місті Кобеляки. 

Тож, зважаючи на ці причини, суддя Автозаводського райсуду Ліна Обревко перенесла засідання на 8 червня.

Варто зазначити, що за дане правопорушення, зі слів прокурора, передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 850 до 1700 гривень. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 536 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1278 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 961 0