Новини з 1996 року

Суд не відбувся, Головач - у лікарні в Полтаві

Юлія Билина 16 лютого 2016 14:29 617 0

Адвокат екс-чиновника Кременчуцької мерії заявляє, що у його підзахисного загострилася хронічна хвороба. Якраз напередодні судового засідання.

Кримінальне провадження стосовно депутата Кременчуцької міської ради Олександра Головача, колишнього високопосадовця мерії, суд знову змушений відкласти.

Адвокат екс-чиновника Сергій Бовконюк надав Автозаводському райсуду клопотання, в якому стверджує: його підзахисний учора, 15 лютого, перебував на обстеженні в одному з лікарняних закладів Полтави. Медики виявили у нього загострення хронічного захворювання й поклали в стаціонар. Олександр Головач може хворіти приблизно 2 тижні. Адвокат не надав суду лікарняного, але пообіцяв зробити це згодом.

Натомість він віддав лікарняні на підтвердження власної хвороби та хвороби О.Головача під час двох попередніх неявок.

Розглядаючи ці лікарняні, Дмитро Лореш, адвокат громадського активіста й волонтера Леоніда Харченка (що став минулого року жертвою агресії з боку екс-чиновника), заявив, що вбачає у поведінці підсудного спробу затягти процес. Адже в ті дні, коли О.Головач нібито перебував на лікарняному, його помітили журналісти телекомпанії "Візит" на засіданні міськвиконкому. Адвокат Д.Лореш пообіцяв зробити запит на телекомпанію з проханням надати відео новин, в яких показували Головача в період перебування на лікарняному. Якщо інформація підтвердиться, адвокат пообіцяв клопотати про примусовий привід кривдника свого клієнта.

Як відомо, під час минулого засідання Дмитро Лореш уже висловлював клопотання про примусову доставку обвинуваченого, зважаючи на те, що той надав лікарняний звичайного дільничого терапевта про лікування амбулаторно. А сучасне законодавство поважною називає серйозну хворобу людини з перебуванням її в стаціонарі або у разі вагітності.

Тоді суддя Автозаводського райсуду Кременчука Оксана Пальчик відмовила адвокату потерпілого в його клопотанні, пославшись на необхідність висловити повагу до людської гідності екс-чиновника.

Цього ж разу всі сторони погодилися з тим, що розглядати справу за відсутності обвинуваченого було б неправильно. Тож розгляд перенесли аж на 4 березня.

Нагадаємо: місцева прокуратура обвинувачує колишнього керівника апарату міського голови в завданні легких тілесних ушкоджень волонтеру Леоніду Харченку. Накинувся екс-чиновник на волонтера прилюдно, прямо під час сесії міської ради.

Теги: Підвищення вартості оплати за землю у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись