Новини з 1996 року

Суд не допоміг міським депутатам розслідувати непрозорі конкурси по пасажироперевезеннях у Кременчуці

Андрій Михайленко 11 липня 2016 17:39 1374 0

Ані представники слідчого відділу поліції, ані прокурори на сьогоднішнє судове засідання не прийшли.

 

Сьогодні суддя Автозаводського районного суду Віктор Гафяк розглянув по суті скаргу депутатів міської ради Оксани Піддубної та Олександра Кальченка на бездіяльність слідчих поліції, які не хочуть розслідувати непрозорі конкурси з обрання перевізників, які мають займатися пасажироперевезеннями на внутрішньоміських маршрутах Кременчука.

Суддя відмовив скаржникам у винесенні рішення, яким слідчих мали б зобов'язати розпочати кримінальні провадження за фактом зловживання мером Віталієм Малецьким, керуючим справами виконкому Русланом Шаповаловим та начальником відділу транспорту виконкому Русланом Івашиною своїми службовими повноваженнями. 

Нагадаємо, 13 червня з цього приводу до кременчуцької поліції було подано заяву про злочин, але до нинішнього часу немає жодних даних про початок кримінального провадження. 

Лише стало відомо, що заяву "спустили" на розгляд дільничому інспектору поліції.

 

 

Служитель Феміди, відмовляючи депутатам, послався на те, що сама скарга на бездіяльність слідчих поліції оформлена неналежним чином.

Останніх звинувачували у порушеннях низки нормативних актів під час затвердження умов конкурсу на перевезення пасажирів, складу конкурсного комітету  та прийняття рішення про визначення переможця  конкурсу на право здійснення перевезень на міських автобусних маршрутах.

Після того, як суддя Віктор Гафяк завершив зачитувати своє рішення, юрист скаржників Олег Бублик одразу вказав служителю Феміди на те, що той ухвалив завідомо неправосудне рішення. 

При цьому Бублик вказав, що суддя вчинив злочин, винісши завідомо неправосудне рішення (таке, що не відповідає закону та обставинам справи. - Ред.), а тому висловив намір подати заяву про злочин на суддю за статтею 375 Кримінального кодексу України.

"Є судова практика, коли суди стають на сторону скаржників та зобов'язують слідчих розпочати кримінальні провадження.

За аналогічними скаргами  в Октябрському та Печерському судах не було жодних проблем, але не в Автозаводському суді та з суддею Гафяком, якому вже неодноразово по даній скарзі було заявлено відвід", - так прокоментував пан Бублик сьогоднішнє рішення суду. 

Більш розгорнутий коментар дивіться нижче.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 428 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 547 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1052 0