Новини з 1996 року

Суд над сутенерською групою: двох жінок відпустили з-під варти, бо є поважна причина - вагітність

Валерія Макряшина 03 листопад 2017 17:18 730 0

Крюківський районний суд Кременчука виніс вирок сутенерській групі - двох відпустили через вагітність, третій отримав рік умовно

Як стало відомо з реєстру судових рішень, 12 жовтня Крюківський районний суд Кременчука виніс вирок трьом членам групи, які займалися сутенерством. 

Згідно з матеріалами справи, у квітні 2016 року Марина Л., Ольга С. та Валентин К. (імена вигадані) створили бордель у Кременчуці. Вони винайняли квартиру, де б жінки могли надавати інтимні послуги, та роздрукували візитівки із зображенням оголених дівчат.

Обов’язки розподілили таким чином: жінки отримували замовлення від клієнтів по телефону, далі одна з них обирала дівчат, яких зажадали замовники, з'ясовувала, чи потрібне клієнтам приміщення, чи вони хочуть, щоб дівчина приїхала до них. Потім телефонувала їхньому таксисту та казала, куди треба відвезти дівчину.

Тариф складав 500 грн. за годину. Половину цієї суми дівчата забирали собі, все інше віддавали сутенерам. Ті перераховували кошти на картку і ділили між собою. Крім того, Валентин К. брав з клієнтів подвійний тариф за таксі, якщо підвозив дівчат до них.

Слідчим вдалося встановити 5 епізодів надання інтимних послуг, які реалізували троє обвинувачених: у січні, лютому, квітні та травні (двічі) 2017 року.

На суді всі троє визнали провину, не заперечували проти обвинувачення, але покази надати відмовилися. Суддя визнав їх винними у створенні або утриманні місць розпусти і звідництві (ч.2 ст.302 ККУ). Валентина К. засудили до 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік.

Марину Л. та Ольгу С. засудили до 4 років ув’язнення. Водночас обох звільнили від відбування покарання на підставі п. «б» ст.1 Закону України «Про амністію в 2016 році».

На час винесення вироку одна з них була на 8-му місяці вагітності, інша — на 4-му.

Упродовж 30 днів група може оскаржити вирок в Апеляційному суді Полтавської області.

Нагадаємо, у травні в Кременчуці були затримані дві кременчужанки та одна полтавка, які разом організували інтим-бізнес, куди залучили 7 дівчат віком від 19 до 25 років. Двоє жінок приймали замовлення від клієнтів, а чоловіки розвозили дівчат для надання послуг "на дому". 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2897 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3370 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3817 0