Новини з 1996 року

Суд на екс-міліціонерами Крюківського РВ Кишляном та Чубом сьогодні: "провали" в пам'яті та купа емоцій

Андрій Рубан 12 липня 2016 18:15 1859 0

Сьогоднішнє судове засідання відрізнялось від попередніх емоційними словесними перепалками між мамами загиблого Євгена Букрєєва та підсудного Артема Кишляна. Від гнівних звинувачень з боку АТОвців, які були присутні на суді як вільні слухачі, теж не обійшлося.

 

 

Спочатку нагадаємо, що сьогодні суд продовжив розгляд кримінальної справи по суті, в ході чого допитував свідків за фактом смерті 25-річного кременчужанина Євгена Букрєєва у Крюківському райвідділі міліції 19 травня 2007 року. За висновками експертизи, смерть була насильницькою та була викликана численними ударами тупим предметом із заокругленими кінцями.

Головними фігурантами по даній справі є екс-працівники Крюківського райвідділу міліції Артем Кишлян (нині працює в поліції та обслуговує територію Горішніх Плавнів) та Сергій Чуб.

Читайте також: "Я не вбивав - нас багато було !", - сьогоднішній суд над екс-міліціонерами по факту смерті людини в Крюківському райвідділі в 2007-му

Мама загиблого сьогодні прибула до суду із фотографією свого сина та вельми емоційно цікавилась у Кишляна та Чуба з приводу того, чи не сниться їм покійний нині Євген Букрєєв.

Суддя Наталія Мурашова допитала трьох свідків, ключовим з яких є нині колишній працівник карного розшуку даного райвідділу Олег Крючок, котрий, як стало відомо на минулому засіданні, в день смерті Букрєєва перебував з останнім в одному кабінеті разом із Кишляном.

Що цікаво, кабінет (№114) райвідділу, де знаходились Кишлян, Чуб та Букрєєв, був закріплений за Крючком. За самим же Кишляном був закріплений кабінет райвідділу № 115.

Читайте також: В суді над міліціонерами конвоїри тиснуть на журналістів Кременчука. ВІДЕО

Сам же Крючок за таких обставин на суді не зміг пригадати обставин того дня, а тому судді довелося "витягувати по слову" його спогади.

Окрім Крючка, як свідка також було допитано маму підсудного Кишляна - її покази дратували присутніх на засіданні АТОвців.

"Вас послухати, так ваш син просто білий та пухнастий! Це не суд, а фарс якийсь, судилище!" - так відреагували воїни-захисники та демонстративно покинули залу суду.

На цьому емоції не скінчилися й надалі виник конфлікт між мамами загиблого та підсудного.

"Ви не уявляєте, в якому кошмарі живе наша родина всі ці роки, поки йдуть суди. Артем (Кишлян. - Ред.) знав Євгена (Букрєєва - Ред.). На ньому лиця не було, коли він мені повідомив про його смерть", - сказала мама Артема Кишляна.

"Зате Ваш син живе, а мій - гниє", - кричала у відповідь їй мама загиблого. 

При такому рівні емоцій судді доводилося часто заспокоювати учасників процесу.

Дата наступного судового засідання - 22 липня.

Текст: Андрій Михайленко

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0