Новини з 1996 року

Суд колишнього депутата Холода проти кременчуцьких ЗМІ перенесли на лютий. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 21 січня 2016 15:27 1582 0

Сьогодні в в приміщенні Автозаводського суду розглядалася цивільна справа позивача колишнього депутата Холода проти колишнього прокурора та проти кременчуцьких засобів масової інформації. На самому ж засіданні пана Холода не було. Натомість його інтереси представляв адвокат, який від сьогодні тільки представляє інтереси позивача а відтак потребує часу для вивчення матеріалів справи.

 

Представник позивача Холода

На судовому засідані були присутні представник позивача, представник прокуратури та представники відповідачей ( ЗМІ) і громадськість. Загалом суд продовжувався до 15 хвилин і навіть з перервою. Суддя Анатолій Середа попередив представників громадськості, що ті по закону не мають права коментувати щось в суді. Натомість Суддя не заперечував проти фото та відео фіксації.

" Якщо вам треба, ви беріть з собою диктофони, фотографуйте або знімайте на відео, все прозоро але за коментарі без дозволу суду, я виставлю вас за двері"

 

 

Свідки по справі з самого початку чекали за дверима, так як цього вимагає закон. Так і не дочекавшись своєї черги виступити в суді тепер чекатимуть нові повістки від суду.

На клопотання адвоката колишнього депутата кременчуцької міської ради заперечень ні в кого не було.  Тож судом було прийняте рішення перенести судовий розгляд цієї справи на 09-00 19 лютого 2016 року.

 

представники громадськості

суддя Анатолій Середа

Представники громадськості

 

Фото: Андрій Рубан

Теги: Пригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1709 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2789 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1694 0