Новини з 1996 року

Субсидії за жовтень перераховані більш ніж 200 тисячам споживачів у Полтавській області

Альбіна Козлова 19 листопад 2018 13:20 503 0

Сьогодні, 19 листопада, під час апаратної наради директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко розповіла про стан призначення житлових субсидій на опалювальний период 2018/19 року.

"Управління соцзахисту перерахували житлові субсидії за жовтень для 219 тисяч сімей в області. З них 54 тисячі сімей цьогоріч звернулися вперше. За нашими прогнозами, ще близько 30 тисяч сімей звернуться додатково", - розповіла Людмила Корнієнко.

Цьогоріч відбудеться декілька етапів перерахунку субсидій, у зв’язку з подорожчанням тарифів. З 1 листопада на газ, потім - на воду й тепло.

"Перерахування житлових субсидій на опалювальний сезон, у зв'язку зі здорожчанням газу, розпочалось лише 3 листопада. На сьогоднішній день усі сім'ї отримали повідомлення про розмір субсидії за жовтень", - додала директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Також вона наголосила, що чимало сімей звертаються із заявами для одержання адресної субсидії, які розглядаються комісіями. Так, наприклад, з 54 тисяч сімей, які вперше звернулися, 50% заяв розглядалися комісіями.

Проводиться робота і з сім’ями боржниками: на 1 травня таких сімей в області - 30 тисяч, а станом на 1 жовтня - 10 тисяч.

Сім’ям, у яких є заборгованість по оплаті комунальних послуг, необхідно сплатити або укласти договір про реструктуризацію або оскаржити борг у судовому порядку, тоді вони можуть отримувати субсидію.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0