Новини з 1996 року

Субсидії "заднім числом": приємні новини від уряду

Валерія Макряшина 15 листопад 2018 09:15 680 0

Українці, які подали документи на субсидію ще кілька тижнів тому, але до цих пір отримують платіжки без неї, зможуть отримати знижку “заднім числом”.

“У будь-якому випадку, якщо управління соціального захисту населення прийняло в родини документи на оформлення урядової знижки в оплаті житлово-комунальних послуг, субсидія буде обов’язково призначена з моменту оформлення заяви”, – йдеться в постанові Кабміну.

Затримки з призначенням субсидії можуть відбутися, наприклад, через необхідність комісії перевірити, чи дійсно сім’я потребує допомоги. Також, згідно з постановою Кабміну, знижку можуть отримати навіть ті сім’ї, які не відповідають новим правилам. Правда, при цьому витрати на їхню комуналку компенсуватимуть з місцевого бюджету, а не державного.

Додамо, що з наступного опалювального сезону субсидії будуть видавати грошима. Для цього перевірять усіх субсидіантів. Щоб відсіяти липових бідняків, дані про претендентів на субсидії будуть запитувати в Державної фіскальної служби (податкової), Міністерства юстиції, банків та міграційної служби. Вся ця інформація буде збиратися і оброблятися в Мінфіні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 329 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 693 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 542 0