Новини з 1996 року

Створення комунального опалення для осель Раківки коштуватиме 200 млн. грн.

Андрій Рубан 20 січня 2016 17:20 899 0

Саме стільки орієнтовно коштуватиме перехід Раківки та Крюкова на комунальні теплогенеруючі потужності з потужностей вагонзаводу.

Вказана цифра була озвучена представником КП "Теплоенерго" Ігорем Тіщенком. Він повідомив, що в суму 200 млн. гривень входить як проектування, так і монтаж теплогенеруючого обладнання. Було зазначено, що планується встановити від 5 до 7 модульних котелень на місцях, які не потребуватимуть капітального будівництва.

Серед варіантів модульних котелень нині розглядаються рішення німецької фірми Viessmann та харківського виробника "Станкінпром".

 

 

Вказану необхідну суму коштів Кременчук може отримати в рамках Фінансової угоди, укладеної між Україною та Європейським інвестиційним банком. Кошти будуть отримані, якщо Верховна Рада прийме президентський законопроект "Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (проект "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України") між Україною та Європейським інвестиційним банком".

Окрім вищевказаної інвестпрограми КП "Тепроенерго", аналогічне фінансування по вказаній Фінансовій угоді під свої програми мають отримати КП "Міськсвітло", КП "Кременчукводоканал" та КАТП-1628. 

Наприкінці вкажемо, що 26 січня депутати міської ради мають затвердити план будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка. Згідно з даним документом, перехід на опалення від модульних котелень має остаточно завершитись у липні 2017 року.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаБюджет КременчукаКомунальні послуги

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1566 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1903 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2272 0