Створення комунального опалення для осель Раківки коштуватиме 200 млн. грн.

Саме стільки орієнтовно коштуватиме перехід Раківки та Крюкова на комунальні теплогенеруючі потужності з потужностей вагонзаводу.
Вказана цифра була озвучена представником КП "Теплоенерго" Ігорем Тіщенком. Він повідомив, що в суму 200 млн. гривень входить як проектування, так і монтаж теплогенеруючого обладнання. Було зазначено, що планується встановити від 5 до 7 модульних котелень на місцях, які не потребуватимуть капітального будівництва.
Серед варіантів модульних котелень нині розглядаються рішення німецької фірми Viessmann та харківського виробника "Станкінпром".
Вказану необхідну суму коштів Кременчук може отримати в рамках Фінансової угоди, укладеної між Україною та Європейським інвестиційним банком. Кошти будуть отримані, якщо Верховна Рада прийме президентський законопроект "Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (проект "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України") між Україною та Європейським інвестиційним банком".
Окрім вищевказаної інвестпрограми КП "Тепроенерго", аналогічне фінансування по вказаній Фінансовій угоді під свої програми мають отримати КП "Міськсвітло", КП "Кременчукводоканал" та КАТП-1628.
Наприкінці вкажемо, що 26 січня депутати міської ради мають затвердити план будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка. Згідно з даним документом, перехід на опалення від модульних котелень має остаточно завершитись у липні 2017 року.

Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись