Новини з 1996 року

Стурбованість буде й більше нічого. Кременчуцькі депутати відреагують на газові ціни зверненням

Олександр Курилов 20 січня 2021 11:30 239 0

Депутати Кременчуцької міської ради придумали, як саме вони відреагують на цінову кризу з вартістю газу та вимоги мешканців нашого міста стосовно зменшення вартості тепла та гарячої води, які в нас рекордні в масштабах України.

Відповідне повідомлення стосовно реакції депутатів оприлюднили сьогодні на засіданні комісії міськради з питань УЖКГ.

Отже, ніякого зменшення цін на компослуги в нас не буде, але депутати висловлять стурбованість – приймуть на своїй сесій 26 січня звернення до уряду та Президента.

Пояснення керівника УЖКГ нашого міста Івана Москалика – в майбутньому зверненні йтиметься про те, що подорожчання газу за останній час було вже тричі.

З того, що є у зверненні, – там буде сказано, що людей позбавили пільгового тарифу на електрику (оплата перших 100 кіловат).

Внаслідок цих подорожчань уже для жителів багатоповерхівок оплата компослуг у Кременчуці зросте через підвищення виконкомом вартості тепла як мінімум на 600 гривень для кожної родини.

Інше, що є в майбутньому зверненні і про що розповіли, - собівартість видобутку газу по Полтавщині складає 2 гривні, а Полтавщина – лідер у видобутку газу й звісно, що в нас має бути газ дешевше. 

(Натомість слід так розуміти, що в сусідньому Світловодську газ повинен бути дорожче - авт).

Ще з пояснень керівника Кременчуцького УЖКГ Івана Москалика – вартість газу для наших теплопостачальних організацій не зменшиться, відповідно зменшувати вартість тепла та гарячої води в місті ніхто не буде.

Про що не сказав пан Москалик – це про витрати наших комунальників, які в них у тарифах закладені під кодом «інші» й саме це, між іншим, робить наше місто найдорожчим

Останнє, що вимагатимуть у своєму зверненні депутати  Кременчуцької міськради, – зменшити на рівні держави вартість газу до 5 гривень і взагалі зупинитися на цій цифрі аж до завершення карантину

Про що слід додати – це про те, як чиновники з кременчужан роблять клоунів у цирку.

Й тут мова про промову керівника Кременчуцького УЖГК Москалика, який зазначив, що більше, ніж уже підвишено тарифи на тепло та гарячу воду в кінці минулого року, мер Малецький далі підвищувати ціни поки що не буде. 

Втім це вже погляд на ситуацію очима репортера «Програми плюс».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1303 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1667 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2014 0