Новини з 1996 року

Стукаємо в усі двері: депутат Сідерка звернеться до Кабміну з приводу роботи ТЕЦ на мазуті

Марина Баніт 08 лютого 2018 10:00 828 0

У міськвиконкомі Кременчука 7 лютого відбулося засідання комісії з питань екології. У ході виступу представників підприємств-забруднювачів з доповіддю перед присутніми про заходи, які вони вжили для зменшення викидів в атмосферу, було порушено ряд проблем.

Так Кременчуцька ТЕЦ  працює на мазуті, що є вкрай небезпечним для життя та здоров'я кременчужан. Зумовлено це тим, що спалення мазуту призводить до утворення отруйних речовин, які через трубу викидають у небо. Підприємство відмовлятися від мазуту не збирається, бо це призведе до втрати грошей.

Після засідання комісії репортеру "Програми Плюс" надала свій коментар депутатка міської ради Тетяна Сідерка.

- Чи можна взагалі порушувати якимось чином питання того, що ТЕЦ працює на мазуті? Чи це питання просто будуть оминати, бо нікому економічно не вигідно дотримуватися екологічної безпеки? - запитали в депутатки.

- Я планую звернутися до Кабінету Міністрів з проханням розібратися. Тут треба змусити підприємство відмовитися від мазуту або вони мають встановити дороговартісне обладнання. Я маю право звернутися до Гройсмана. Підставою для звернення може бути вже працююча в місті робоча група з питань екології. Прем'єр-міністр має можливість розглянути як загалом проблему, так і окремо одне-єдине підприємство. 

Спробуємо і достукаємося! Ми це питання не залишимо просто так, - відповіла пані Сідерка.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2601 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2611 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3843 0