Новини з 1996 року

Студенти КрНУ отримали премії на конкурсі наукових робіт у Полтаві

Альбіна Козлова 08 листопад 2018 11:30 334 0

Вчора, 7 листопада, в Полтаві відбувся обласний конкурс студентських робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад». За інформацією заступника начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Олесі Дроботенко, цьогоріч на конкурс  подано 20 студентських робіт від 27 студентів, з них 6 - у співавторстві.

Першою своє дослідження “Місцеве самоврядування в Україні в умовах сучасної муніципальної реформи” представила студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Катерина Біленька.

"Без здійснення процесів децентралізації та деконцентрації влади неможливо подолати негативні тенденції в соціально-культурному та економічному розвитку територіальних громад на місцях. У науковій роботі досліджено, що сучасна система самоврядування в Україні - це лише перехідна модель, яка, з урахуванням виборчої системи, застосовується для обрання того чи іншого представницького органу місцевого самоврядування. Запропонувала концепцію з трьох адміністративно-територіальних одиниць: громада, район і регіон", - сказала вона.

Премії за свої наукові роботи отримали й студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського: Ксенія Скребкова – за наукову роботу «Реалізація проектів молодіжної політики м. Кременчука: перспективи щодо покращення», Катерина Біленька – за наукову роботу «Місцеве самоврядування в Україні в умовах сучасної муніципальної реформи», Карина Тукало – за наукову роботу «Перспективи розвитку кластеру сільського туризму «П’ять перлин Дніпра» (на прикладі Піщанської та Недогарківської ОТГ)».

Нагадаємо, що конкурс студентських робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад» у Полтавській області проводиться з 2007 року. Він заснований Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі в житті територіальних громад області.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись