Новини з 1996 року

СТУДЕНТИ, БІЗНЕСМЕНИ, НАЧАЛЬНИК, ЗЯТЬ, ВИКЛАДАЧ, ПОМІЧНИКИ І ПЕНСІОНЕРКА. Нова Кременчуцька міськрада

Олександр Курилов 26 жовтня 2015 15:41 1961 0

Окружна виборча комісія оприлюднила перелік тих кандидатів у депутати міської ради, які отримали найбільше голосів, а їх партії пройшли 5-відсотковий бар’єр.

За тими прізвищами, які потрапляють в міську раду, нові депутати можливо зменшать свою активність у земельному дерибані. Однак ле можливо ми всі побачимо, як у нашій мерії нові депутати лобіюють бізнес інтереси.

В Опозиційному блоці у нас сім осіб. Це Микола Порицький, Денис Терещенко, Володимир Гринченко, Руслан Федорченко, Максим Литвиненко та Геннадій Іванян.

З тих, хто були в міській раді минулого скликання, ми тут бачимо одразу двох представників відомого столичного бізнесмена Ігоря Кушніра та його колеги пана Руслана Крамаренка.

Й такими, як на репортера, є Руслан Федорченко та Максим Литвиненко.

Партія «Поруч», куди окрім головного «поручня» пана Малецького увійдуть 7 осіб, також презентуватиме в міськраді помічників нашого нардепа Юрія Шаповалова – Миколу Бокована, та Руслана Проценко.

Тож якщо виборці не знають – як їм знайти свого нардепа, то будь ласка йдіть до мерії – тут аж два його помічника.

Ну й звісно в міськраді також буде голосувати така цікава особа як Ольга Усанова, яка є правою рукою головного «поручня» Кременчука – пана Малецького.

Окрема виключення в цьому переліку – студентка Олена Мосієнко та листоноша Тетяна Сергієнко.  

З  блоку Петра Порошенка «Солідарність» замість усіх дуже потужних бізнесменів, тепер засідатиме  декан Андрій Почтовюк, бувший комуніст, він же зять директора великого кременчуцького заводу Віталій Котляр,  видавець найбільш неправдивого міського Інтернет видання з назвою «тудей»  - Дмитро Лозовик та один з найдорожчих кременчуцьких адвокатів Руслан Ульянов. В цій кампанії також буде депутат міськради минулого скликання, який єдиний хто зберігся – Олександр Яцина.

Натомість фракція партії «Укроп», яку очолює відома кременчуцька активістка Оксана Піддубна нас немало подивує. Серед її депутатів – головний лікар поліклініки ПАТ «Укртатнафта» Олександр Коркішко, юрист «Полтаваобленерго» Ольга Червона та начальник цеху ПАТ «Укртатнафта» - Олександр Кальченко.

Зменшиться в своїх розмірах і фракція «Рідне місто», яке очолює депутат міськради Юрій Гриценко. Однак цього разу,  замість бізнесменів в депутати прийдуть представники вагонобудівного заводу, що як на репортера є дуже цікавим.

Останні, хто у нас прорвалися в депутати – це Євген Холод – директор Центрального ринку, Олександр Головач… Вони - представники «Батьківщини», які за останні п’ять років зробили багато цікавого. Настільки багато, що й сьогодні розбираються суди, так що все тут попереду.

Ще четвірка депутатів у нас представлятиме фракцію Радикальної партії , однак серед них не буде директора ДАТ «УПДМН» Віталія  Величка,  який вже був депутатом й не буде представником мерії, керівника КП «Кременчук Інвест»  Андрія Мельника, які через цю партію в депутати міськради не потрапили.

На завершення – це Самопоміч. Загалом – ці люди теж цікаві й серед трьох її осіб найцікавішою є - пенсіонерка з 1-го Занасипу на прізвище Гордєєва, яка відома своєю боротьбою з УЖКГ нашого міськвиконкому.

Так що все у нашій міській раді все попереду.  

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись