Новини з 1996 року

Страсті виконкому. Дмитро з Маямі погодує мера Малецького, а Світлана полюбить депутата Шевченка

Олександр Курилов 16 квітня 2018 16:48 684 0

Благодійний аукціон, де кременчуцькі чиновники продавали свої персони, аби виручені кошти віддати своїй акції «Серце до серця» для допомоги дітям, які погано чують, – завершено.

І перше місце – за міським головою Малецьким, який обідатиме з мешканцем Маямі, кременчужанином Дмитром.

Екс-депутат міськради Олександр Березянський, який уже другий рік поспіль висловлює бажання пообідати з нашим градоначальником, знову вирішив, що 3200 гривень, аби нагодувати Віталія Малецького, – це дорого.

Тож переможець годування нашого мера, кременчужанин Дмитро - зі Штатів і це може собі дозволити,  розповів «Програмі плюс», що не знає, про що говоритиме з нашим міським головою, однак просто хоче допомогти дітям.

Натомість заступник мера Дмитро Кравченко стрілятиме з рушниці з адвокатом Олександром Келембетом. Й адвокату це обійдеться в 1700 гривень.

Але це сьогодні, бо адвокат Келембет спеціалізується на земельних справах і з того, що нині відбувається у виконкомі, то скоро вже заступник мера платитиме адвокату, аби врятував його від кримінального переслідування.

Також у мерії Кременчука є відомий  депутат міськради Руслан Ульянов, який піде з представником "Фемен" Анною Алляйн пити каву.

Тобто поїде на своєму «Ягуарі» від міськвиконкому й, певно, розпитуватиме про життя співрозмовницю Аню та про захист прав жінок і форми протесту, коли протестуючі дівчата оголюють свої груди.

Натомість кременчужанин Дмитро Глушков буде грати в більярд з першим віце-мером Володимиром Пелипенком.

Дмитрові ця справа потрібна. Він опікується Кременчуцьким бюро технічної інвентаризації й узаконює самобуди в нашому місті.

І, звісно, в цій справі завжди є проблеми, які сьогодні можна вирішити  всього за 700 гривень.

Інше й теж цікаве – це такий представник міськвиконкому як депутат міськради Микола Шевченко. Він – гарний жених, не так давно був  в Америці, хоча й тягнуло його в гей-клуб. Але.

За Миколу Шевченка буде битися молода дівчина Світлана Голєшева, яка заплатила 250 гривень, аби полізти на гору Пивиху разом з ним.

«Програма плюс» тут переживає за дівчину, хоча з нею незнайома, й каже таке:

- Миколо, не сходь з розуму й бери дівчину, яка тебе купує. Женись на ній. Інакше ходити тобі, як твоєму колезі-депутату, директору дитячого табору, холостим аж до передпенсійного віку.

А це неправильно.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись