Новини з 1996 року

Страждання по освіті. Виявляється кременчуцький ліцей – був не військовим, але яким?

Олександр Курилов 04 серпня 2021 14:45 393 0

Навчальний заклад нашого міста, який ми знаємо як Кременчуцький військовий ліцей, насправді ніяким таким військовим не є.

Це просто ліцей з посиленою фізичною підготовкою, а підлітки, які там навчаються, завершуватимуть навчання вже в ліцеї Кременчуцького педагогічного коледжу.

Натомість якби кременчуцькі чиновники справді вболівали за цей заклад, то давно б знайшли для нього нове приміщення й надали б йому статус міського.

Це голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов, який сьогодні зранку побував у Кременчуці, пояснив представникам місцевих ЗМІ свою точку зору з цього спірного питання.

Зміст питання – військовий ліцей, який, до речі, не військовий, з нашого міста переведуть у Градизьк. Приміщення ліцею, що неподалік лікарні «Кременчуцька», віддадуть місцевому педагогічному коледжу.

Отже пояснення з цього приводу такі: рішення прийматимуть депутати облради, але там, де сьогодні ліцей знаходиться, він там знаходитися не буде.

Якщо місто Кременчук запропонує нам нормальну базу, де цей ліцей можна розташувати, то, звісно, рішення буде позитивним. Якщо ні, то є альтернативні варіанти», - таке пояснення голови ОДА Олега Синєгубова.

«Діти в таких умовах навчатися не будуть. Навчання вони продовжать у педагогічному коледжі», - таке доповнення від першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна.

Інше від очільників області – назва «Кременчуцький військовий ліцей» не означає, що він справді є військовим ліцеєм, бо насправді це заклад з посиленою військовою підготовкою.

Слід додати про втрати нашого міста і їх зміст – із закриттям ліцею освітніх закладів у нашому місті поменшає.

І слід нагадати, що у 2021 році на навчання в ліцеї було зараховано 26 учнів. У 2022–му прийому учнів не буде й самого закладу - теж.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 232 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 192 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 405 0