Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Стрілець, водій, танкіст і розвідник. Кого чекають у кременчуцькому війсккоматі

Андрій Рубан 18 березня 2016 11:54 848 0

Військова служба за контактом – гарантія впевненості у завтрашньому дні.

Збройні Сили України – військове формування, на яке, відповідно до Конституції України, покладається оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

Військова служба у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до Законів України, є державною службою особливого характеру, яка полягає в професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України пов’язаних із захистом Вітчизни.

На сьогоднішній день Збройні Сили України переходять на новий етап розбудови Української армії. Яка вже в цьому році буде більш захищена у соціальному, професійному й технічному плані.

Відділом комплектування та призову Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів і військових коледжів сержантського складу.
На сьогоднішній день держава гарантує військовослужбовцю за контрактом:

Стабільне грошове забезпечення, вільний вибір місця служби та посади, безкоштовне забезпечення харчуванням та військовим гуртожитком, отримання вищої освіти за рахунок держави, лікування та санаторне лікування у медичних закладах Міністерства оборони України, обов’язкова відпустка від 30 діб, відпустка на навчання, підвищення під час служби своїх професійних навичок у навчальних центрах Міністерства оборони України.

Проходити військову службу за контрактом у Полтавській області є можливість у містах: Кременчук, Полтава, Миргород та за межами області у будь-якому місці України, де дислокується військова частина. Кандидати, яким виповнилось 18 років, мають освіту не нижче повної загальної середньої і не проходили строкову військову службу, та військовозобов’язані до 40 років, відбираються згідно з їхньою професійною освітою та навичками.

Зараз комплектуються такі посади: стрілець, водій, водій-механік танка, розвідник, оператор.

Продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом та кандидатів на вступ до вищих військових навчальних закладів. На всі питання відповість Вам заступник військового комісара - начальник відділення комплектування майор Мушиманський Вадим Русланович.
За інформацією звертатися: Кременчуцький ОМВК, м.Кременчук, вул.Г.Жадова, б.6, тел.2-10-35, 3-31-66.

 

 

 

 

Теги: служба за контрактом

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1460 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1470 0