Новини з 1996 року

Стихійні торговці Кременчука не здаються. Міська рада також

Валерія Макряшина 25 жовтня 2018 15:40 674 0

Сьогодні, 25 жовтня, на засіданні адміністративної комісії розглядали ряд протоколів, складених інспекторами Управління благоустрою Кременчука на стихійних торговців. Варто зазначити, це не вперше по відношенню до деяких із них.

Наприклад, на пенсіонера, який здійснював торгівлю виноградом біля будинку №15 по проспекту Свободи, 18 вересня склали вже 5-ий протокол. За словами членів комісії, чоловік на заcідання не приходив і жодного разу не платив виписані йому штрафи з попередніх разів. Однак даний факт не завадив їм оштрафувати його ще раз - на 70 неоподаткованих мінімумів. 

Штраф у розмірі 340 гривень (20 неоподаткованих мінімумів) заплатить кременчужанка за незаконну торгівлю біля будинку №39 по проспекту Лесі Українки. Жінка на саме засідання не з'явилася, але з протоколом погодилася письмово. "Мене попередили - більше не буду", - написала вона. 

Трохи більше - штраф у розмірі 30 неоподаткованих мінімумів (510 гривень) було накладено на громадянку, яка торгувала одягом та дитячими іграшками по вулиці Першотравневій, біля будинку №32.

Ще одну громадянку, яка практично відкрила міні-ринок продуктів, інспектори Управління благоустрою виявили на вулиці Велика Набережна, біля будинку №17. Мало того, що точка продажу знаходилася у недозволеному для цього місці, ще в комісії виникли сумніви щодо офіційного працевлаштування 61-річної продавчині. Та не тільки відносно неї.

Тож головуючий на комісії Валерій Мирошниченко дав доручення всі документи щодо "стихійників" направити до відділу, який займається перевірками офіційного працевлаштування кременчужан, аби вони також долучилися до боротьби з незаконною торгівлею. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 844 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1273 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1729 0