Новини з 1996 року

Стежте за майном самостійно, поліція не допоможе: мер про "згортання" виставки військової форми

Ксенія Омельченко 06 листопад 2018 12:00 385 0

Певно, саме такого висновку можна дійти, перечитуючи офіційну відповідь міського голови Кременчука щодо згортання виставки військової форми в Кременчуцькій дитячій бібліотеці.

У своїй відповіді на депутатське звернення Оксани Піддубної Віталій Малецький зазначив, що причиною таких дій стала група підозрілих осіб, що зібралися біля вітрини бібліотеки. Саме через це начебто було прийнято рішення про термінове згортання виставки та перенесення експонатів до окремої зачиненої кімнати.
 

На данном изображении может находиться: текст ÐÐ° данном изображении может находиться: текст

для збільшення натисність на зображення

 

- Увечері 5 жовтня керівнику комунального закладу культури "Кременчуцька міська централізована бібліотечна система для дітей" надійшов телефонний дзвінок про те, що біля вітрини Центральної міської дитячої бібліотеки (вул. Соборна, 12/16), зібралася група підзрілих осіб. З метою попередження можливих хуліганських дій та збереження цілісності вітрин, музейних експозицій, форми та спорядження, було прийнято рішення про термінове згортання діючої  виставки. Усі експонати були перенесені до окремої зачиненої кімнати. Наступного дня про це були проінформовані організатори виставки, які в понеділок, 8 жовтня 2018 року, особисто перевірили наявність усіх експонатів, а 9 жовтня вся виставка була вивезена. Претензій щодо збереження експонатів немає, - написано у відповіді мера.

Організатора виставки Романа Пацовського така відповідь не здивувала, але розчарувала. Особливо йому шкода кременчуцьких юнаків, які намагаються належним чином охороняти порядок у місті, бо така відповідь міського голови знецінила всю їхню роботу. Адже для чого тоді місту правоохоронці, якщо біблотекарям самим доводиться рятувати експонати зі своїх вітрин?

Нагадаємо, що виставка військової форми була відкрита у вітрині Кременчуцької дитячої бібліотеки 2 жовтня. Однак уже 6 жовтня експонати виставки зникли. Разом з ними було скасовано презентацію книги про АТО та зустрічі з кіборгами, зустріч містян з військовими аташе двох європейських країн, безкоштовні екскурсії підлітків на військові полігони та фотосесії в спецодязі як української армії, так і європейської.

Усе це було підготовлено силами волонтерів, істориків, українських та іноземних компаній і посольств без копійки бюджетних коштів Кременчука й допомоги місцевої влади. Що, на думку містян, і стало причиною для згортання виставки.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись