Новини з 1996 року

Стежками творчості Кобзаря: школярі змагаються у конкурсі на краще читання віршів. ФОТО

Ксенія Омельченко 10 березня 2017 16:58 825 0

Сьогодні, о 14 годині, у глядацькій залі Будинку дитячої та юнацької творчості кременчуцькі школярі почали змагатися у конкурсі читання віршів «Стежками творчості Кобзаря».

На конкурсному відборі заступник міського голови Ольга Усанова привітала всіх учасників та наголосила, що кожен з них - переможець, незважаючи на те, яке місце займуть у змаганні.

 


 

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до літературної спадщини Тараса Шевченка, виховання почуття любові до Батьківщини, гордості за свою націю і державу, співпереживання за долю рідного народу, створення умов для розвитку юних талантів та обдарувань, а також на підтримку їхнього творчого потенціалу.

Підсумки конкурсу проводяться серед дітей трьох вікових груп та будуть відомі пізніше. Зауважимо, що у кожній віковій групі обиратимуться три переможці (І-ІІІ місця). 

За інформацією організаторів, переможців буде нагороджено грамотами управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, а також заохочувальними подарунками. 

 

 

 

Теги: Культура КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1928 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2465 0