Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Старий та побудований з порушеннями: київські експерти про руйнацію мосту на Пивзаводі

Валерія Макряшина 25 вересня 2018 17:00 1339 0

У Кременчук приїхали експерти НТП "Мостовий центр" з Києва, які провели інструментальне та візуальне дослідження аварійного шляхопроводу по проспекту Свободи, що в районі Пивзаводу, на якому 14 серпня сталося руйнування однієї з бетонних конструкцій, простіше кажучи, утворилася велика дірка,  яка за тиждень виросла аж на 10 сантиметрів. 

Як повідомили в мерії, експерти визначили технічний стан мосту, аби з'ясувати, які ремонтні роботи потрібно зробити в першу чергу. Наразі вони збирають матеріали щодо міцності бетону та корозії арматури, щоб зробити висновки про ті хімічні процеси, які відбуваються в самому бетоні, а також про стан конструкції в цілому.

За словами директора НТП «Мостовий центр» Павла Сташука, серед основних причин руйнації – вік мосту та порушення при будівництві. Однак на минулих апаратних нарадах про порушення будівництва шляхопроводу чомусь зовсім не говорили. 

"Не було вкладено нормально гідроізоляцію, є проблеми з агресивним середовищем (вода, хлор, сіль), вони потрапляють у бетон. Таким чином арматура була пошкоджена корозією і стався провал", - зазначив Павло Сташук.

Тож після проведених досліджень виконають необхідні розрахунки, на основі яких будуть зроблені висновки щодо несучої здатності шляхопроводу. Свої висновки на основі проведених досліджень експерти обіцяють надати за кілька тижнів.

Варто зазначити, що які б висновки не надали експерти з Києва, ремонт Пивзаводського шляхопроводу, найімовірніше, відбудеться аж ближче до літа наступного року, тому що на розроблення проекту ремонтних робіт та їх проведення потрібно чимало коштів. А поки єдині зміни стосовно аварійного мосту - це звуження двох крайніх смуг для легкових автомобілів та пасажирського транспорту й заборона проїзду по мосту вантажівкам. Додамо, що місцеві мешканці не припиняють скаржитися, що їм страшно їхати через міст у громадському транспорті, зокрема в тролейбусі, який, набитий людьми, важить, як ціла вантажівка. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 807 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1497 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1502 0