Новини з 1996 року

Стан протипожежної безпеки в Кременчуці погіршився. В мерії думають, що з цим робити

Віктор Крук 28 липня 2016 13:00 591 0

Сьогодні у міськвиконкомі на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обговорювали стан забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей та стан протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості

Начальник Кременчуцького міськрайонного відділу Держслужби України з надзвичайних ситуацій України Сергій Геращенко проінформував членів комісії, що в Кременчуці наразі є 14 будинків підвищеної поверховості. І якщо по 10 з них, які знаходяться в комунальній власності, особливих проблем немає – протипожежная сигналізація там відремонтована, то по 4 будинкам ОСББ ситуація гірша. Мова йде про 14-ти поверхові будинки за адресами: вулиця Лейтенанта Дніпрова, 66, вулиця Лесі Українки,37, квт 101, буд.3 та вулиця Київська,32.
Він запропонував в рамках міської програми розв’язання проблем протипожежної безпеки житлових будинків висотою понад 26,5 метрів виділити необхідні кошти на ремонт протипожежної сигналізації у цих чотирьох багатоповерхівках. Комісія підтримала цю пропозицію зазначивши, кошти на ремонт системи пожежної сигналізації цих будинків можуть виділятися з бюджету міста за умови співфінансування з ОСББ, але мешканці не зібрали свою частку коштів.

На засіданні йшлося й про те, що в Кременчуці досі немає спеціальної техніки, яка б давала можливість рятувальникам потрапити на багатоповерхівки висотою вище 26 метрів.

Головуючий на засіданні перший віце-мер Володимир Пелипенко зауважив, що великою проблемою для роботи усіх оперативних служб міста є штучні перешкоди, які встановили у своїх дворах кременчужани. Вони не дають можливості в разі необхідності під’їхати до будинків пожежним машинам, автівкам «швидкої допомоги», поліції, ремонтним бригадам. Він запропонував відділам благоустрою райадміністрацій проінвентаризувати всі ці перешкоди, організувати роз’яснювальну роботу з населенням щодо незаконності їх встановлення та роботу з прибирання цих перешкод.

На засіданні зазначили, що у Кременчуці є 133 об’єкти з масовим перебуванням людей. Це школи, дитсадки, лікарні, бібліотеки, палаци культури та спортивні заклади. За словами Сергія Геращенка, не всі вони обладнані автоматичною системою протипожежної сигналізації та мають справний внутрішній протипожежний водогін. Начальник департаменту освіти міськвиконкому Геннадій Москалик зауважив, що з 1-го серпня у всіх навчальних закладах проводиться перевірка протипожежної безпеки. Найгірше з протипожежною безпекою у спортивних закладах міста. Тут представник спорткомітету відверто зізнався, що, наприклад, у кінно-спортивній школі «Фаворит» з цим «і не погано, і не добре», тобто «кінь не валявся».

Складна ситуація з протипожежною безпекою у Міському Палаці культури восени має трохи покращитися. Як повідомив представник управління культури і туризму міськвиконкому, кошти на ремонт автоматичної системи протипожежної охорони виділені і роботи вже ведуться. Але непрацездатною залишається система пожежогасіння – необхідно відремонтувати 50 метрів водогону з резервуару. Крім того, проект реконструкції МПК вже рік знаходиться на затвердженні в Києві і коли його погодять – невідомо.

 

Теги: 2876

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 937 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1765 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0